Mám si oholiť nohy v jedenástich rokoch?
Som Adél.Mam 11 rokov.Ale neviem či si mám oholit nohy lebo moja spolužiačka si ich oholila.Chcela som sa to opýtať aj mamy ale tá iba povedala že aj ona v mojom veku ich mala chlpaté. Tak ja teraz neviem či si ich mám oholiť po tajnacky alebo na to kašľať.
Fake diskusia
a keby spolužiačka skočila do studne skončíš tiez?? lebo spolužiačka?? za mna zbytocne si ich oholis, si dieta nemas také chlpy ako dospelák a tiez oholis a o pár dni dorastu takze za mna zbytocnost
@adelina_modelina normalne si nohy ohol, si mlada baba, ked ti to vadi, tak si ich ohol. Absolutne o nic nejde. Rob tak, aby si sa ty citila dobre, je to tvoje telíčko ♥️
@adelina_modelina normalne si nohy ohol, si mlada baba, ked ti to vadi, tak si ich ohol. Absolutne o nic nejde. Rob tak, aby si sa ty citila dobre, je to tvoje telíčko ♥️
@anonym_3e7940 telíčko? Čo si pedofil?
@anonym_3e7940 telíčko? Čo si pedofil?
@anonym_9c4702 no dovoľ?
uz su prazdniny?

A chceš to kv spolužiačke alebo kv sebe?