Odporučte softshelové nohavice a bundičku

8. okt 2023

Žienky prosím vás s akými softvelovymi nohavicami a bundickami ste spokojné? Velkosť 92/98 .. najradsej na traky. Neviem akú značku pozrieť aby boli trošku zateplené, nepremokli a volaco aj vydržali.
Ďakujem.

petamich
8. okt 2023

my mame od Unnuo.sk alebo nam sije Krido (na FB) a som maximalne spokojna

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. okt 2023

@nikaa951 nechcem ani ja veľmi hrubé aby sa v tom vedelo dieťa vôbec hýbať . Plánujete ich využívať aj na zimu alebo len jesen/jar?
Pozerala som aj od značky vimba aj keď som chcela povodne na traky ale tak vôbec neviem. Celkom sa mi pozdávaju .. potrebovala by som na ne nejaké recenzie 🤔. Mamičky čo ich mate doma kľudne píšte 😃.

nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaa951
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
8. okt 2023

@nikaa951 samozrejme som nemyslela do snehu . To by asi premoklo 🤔. Skôr som myslela na suchu zimu a prechádzku. Ale asi by to nestačilo. Nevadí aj ja mam viac menej plán využívať na jeseň a aj

autor
8. okt 2023

Odoslali mi diskusiu skôr ako som dopisala. Chcela som napísať že chcem kúpiť niečo rastuce aby sme využili aspoň teraz na jeseň a jar.

simona92101
8. okt 2023

Kiwi handmade,velka spokojnost,jednu velkost nosi dcera uz 3 zimu kedze su rastuce.

cyberk
8. okt 2023

Ja som si davala usit u Vonderky (na fcb By Vonderka) rastuce softshell nohavice prave tiez 92/98 a som max spokojna 🙂

lossless
8. okt 2023

Mame na jesen bundu od Kiwi, nosi uz druhu sezonu, za nas fajn.

bluemoon24
8. okt 2023

Unuo nebo Mikk-line

vierkaaa85
8. okt 2023

By Vonderka na Facebooku a už ma super bundu, teraz som dala sit aj zateplene leginy a bundu co mu sila vsade kde prideme chvalia..rastuce patenty, perfektne precizne sitie..velka spokojnost

autor
8. okt 2023

@vierkaaa85 ďakujem krásne. Mohla by som sa opýtať na cenu ?

sofiia87
8. okt 2023

Softshellku kupujem uz od velkosti 86 z lidlu, za mna super cena vykon. Teraz som jej kupila aj Lindexovu, uvidime kolko vydrzi. Softshellove gate davam sit u Pixie. Do snehu nosi overal z lindexu/ softshellky s barancekom.

erikape24
8. okt 2023

Pripnem sa k diskusii s vlastnou otázkou. Neviete o softshell nohaviciach, ktoré je možné regulovať v páse? Mojej špagete všetko padá zo zadku. Tie patenty na štýl vysokej gumy nestačia (ako má napr. Unuo). Tiež hľadám veľkosť 92/98.

autor
8. okt 2023

@erikape24 našla som také na Little people stránke

lumka333
8. okt 2023

Odporúčam Mikidi, dielnička z Prešova, softshellové súpravy, kvalitná práca a materiál (softshell zvnútra zateplený flisom), šije aj termo prádlo z tecnostrech, taktiež čiapky a tričká. Nájdeš ich na Instagrame, aj na www.mikidi.sk

enoula
8. okt 2023

@erikape24 sijemesrdcem ma moznost este regulovať pas.. odporucam ich dlhsie sledovat, sem tam davaju 20% zlavy

autor
8. okt 2023

@lumka333 super stránku ste poradili. Termo leginy idem urcite objednávať 😉. Začína sa mi táto diskusia páčiť 😄. Ďakujeme.

lumka333
8. okt 2023

Mikidi má vyvýšený pás a netreba ani reguláciu v páse, a keď sa dieťatko zohne, nevylezie holý chrbát

ullala
8. okt 2023

Softshellky nepremoknu ani v snehu. Dcera v tych jesennych podsitych fleecom chodila v zime do snehu a nebola jej ani zima, ani nepremokli. Pod nimi mala pancuchy este. Na lyzovacku som jej ale dala samozrejme opteplovacky.

24mirka
8. okt 2023

Ja som spokojná so značkou Kugo. Kupujem uz 3 veľkosť.. Je to česká značka, majú zateplené aj nezateplené. Kupujem dcére aj synovi.. obliekam ich aj do suchej zimi, nepremoknú, neprefúkajú a sú cenovo dostupné.. vmobleceni.cz

jankap55
8. okt 2023

@erikape24 dobrý deň, ja sa venujem sitiu soft nohavíc, mam na fb aj vlastnú stránku- pinkyhandmadesk a nie je problém usit podľa vašich rozmerov

lilinka88
8. okt 2023

Šijem synovi niekoľko rokov sofsthellove nohavice miesto oteplovačiek. Vždy má soft s fleecom a druhé s barancekom. Chodí v ním aj na sánky, do snehu a nepremoknú. Keďže robím tvarované kolená a nie úzky rovný teplákový strih , úplne v pohode sa v nich aj hýbe. Absolvoval v nich aj korculiarsky kurz.
V miernejsej zime mu stačia tie s fleecom, do snehu alebo v mrazoch mu dávam s barančekom. Pod to pančuchy/spodky.

autor
8. okt 2023

@lilinka88 Super. Veľmi pekne ďakujem za radu a objasnenie situácie 😁. Spravím rovnako. Ak sa podarí, tak mam v plane kúpiť softvelovú bundu rovno zateplenu barančekom a jedny softvelove gate s fleecom a jedny z barančekom . Myslím ze to bude fajn.