Oplatí sa ísť do Primarku?

23. feb 2024

Oplatí sa nám cesta do Primarku? Hlavne detske veci.. väčšinou objednávam HMko Zaru. V poslednej dobe sa mi však nič nepáči a ceny sa mi tiež zdajú prehnané. detská budú mať prázdniny tak by som sa chcel informovať či sa nám oplatí merať cestu do Bratislavy samozrejme spojenú s výletom kvôli Primarku

belle_vie
23. feb 2024

Ak mas rada nekvalitne gycove handry za par eur tak sa oplati....

Kasli na primark, kvalita horsia nez HM, dizajn horsi nez HM. A to nie som HM fanusik...

juja_01
23. feb 2024

Za mňa je to lacný šmejd podobne ako Sinsay a iné lacnejšie obchody (tak isto nechápem tú dnešnú mániu objednávania zo Shein) .. závisí od vás, či si zakladáte viac na kvalite a materiáloch alebo kúpite podľa výzoru a ceny čo sa vám zapáči 🙂

Mala som odtiaľ zopár vecí keď sme boli prvýkrát v Primarku pár rokov dozadu v Rakúsku a malo to na mňa ten wau efekt (mala som vtedy asi 22 rokov) .. o pár rokov v Prahe som si tam nekúpila ani jednu vec, lebo mi všetko prišlo hrozne nekvalitné a nebavilo ma hrabať sa v tých kopách miliónkrát prehrabaných handier 😅

kacena4
23. feb 2024

ak nemate peniaze nazvys mozes cele detstvo obliekat deti do primarku, su to vsak jednorazove oblecenia, ziadna kvalita ktora sa da dedit. ale kedze deti rychlo rastu je to super alternativna ak nepotrebujes "znackove" - my sme boli spokojny s ich tovarom pre deti, najma kym boli mensie. za mna, nema vyznam minut pre 3r. dieta ktore odnosi oblecenie par mesiacov niekolko nasobne viac penazi za jeho oblecenie.

mandy552
23. feb 2024

Ja som mala asi šťastie na normálne veci. Napr. legíny (pod kolená) za 4,50€ najlepšie aké som kedy mala. Stálofarebné, nevyťahali sa. Menštruačné nohavičky 3ks za 16€ sú porovnateľné so značkovými. Pánske aj detské boxerky tak isto skvelé, predĺžené dámske tričká nevybledli, držia tvar a žiadne žmolky .... za mňa v pohode.

diewcatqoo
23. feb 2024

Nie. Len kvoli Primarku by som necestovala niekde. My mame Primark doslova za rohom a nejako ma to neoslovilo. Je tam stale moc ludi a kvalita asi ako Pepco. Nakupit dietatu nieco na lietacku po dvore ok, ale aby som kvoli tomu merala dlhu cestu, tak to urcite nie.

marcellka32
23. feb 2024

Ja som tam zo srandy kúpila jeden sveter pre seba, nový bol krásny, lacný 10 eur, biely, že skúsim....sveter som mala 3x oblečený, len som sedela na návšteve, oprala som ho setrne na tom si dám záležať...je hodný na utretie schodov, horšia kvalita ako pepco, aj sinsay je lepšie ako toto

titla
23. feb 2024

V Primarku som si vedela dobre nakupit v Anglicku (ale naposledy som tam bola pred viac 10 rokmi a medzitym sa zmenili moje naroky na kvalitu oblecenia). Inak ma Primark neoslovil, v Bruseli a Viedni mi prislo, ze je to len plno nekvalitnych handier.

mamina7070
23. feb 2024

pre deti super leginky natelniky tricka pancusky pyzama kludne pridi a plus daj nieco dalsie podla zaujmu deti inu aktivitu a chodte 😉

petronellla87
23. feb 2024

Podla mňa sa oplatilo tak pred 10-15 rokmi, vtedy sme.chodili do Viedne a tie veci mám niektoré doteraz. Potom ale šli dolu s kvalitou a dvihli ceny tak už by som kvôli nemu necestovala🙂

annanoriska
23. feb 2024

Primark bol super v Anglicku ale to bolo tak pred 10 rokmi, ešte aj v Nemecku som pred pár rokmi bola a dalo sa. Teraz mi príde čoraz gýčovejší, takže sme tam prestali chodiť. Keď chceš dáke obyčajné triko alebo pyžamo ok kľudne by som kúpila ale inak asi nie

medda_beda
23. feb 2024

@belle_vie Ako čo asi.Rifle z Holandského primarku mám pomaly 9 rokov.Tielko tiež.

st_277
23. feb 2024

podla mna primark v pomere cena kvalita neskutocne drahy, v zare nakupujem lacnejsie! ako v primarku!

klotildabazarik
23. feb 2024

Nie choďte radšej na slavin/hrad keď už sem budete merať cestu, čisto kvôli nc by, som do ba nesla

lili1313
23. feb 2024

Neoplatí, mne sa zdá ze išli s kvalitou uz na uplne dno. Ceny pomerne vysoké a napr. podprsenka sedela krásne, ale po pár noseniach ako žuvačka. Tričko pre dieťa žmolkové, spodné prádlo detské hneď vybledlo, dierky... Už tam urcite nepôjdem a to som tam pred rokmi kupila pár vecí a stale sú nositeľné, ale teraz sa to už neoplatí.

duppka13
23. feb 2024

Neoplati sa vam ist len kvoli Primarku. Bola som tam ked otvorili, par triciek som kupila dcere co nosila po dvore. Ano lacne boli, okolo 2-2.50 ale Kvalita nic moc, porovnatelna s pepco a sinsay. Bola som sklamana lebo par rokov dozadu som si kupila v Primarku v UK veci a su super doteraz, tak bud isli s kvalitou dolu celkovo alebo iba pre SR 🤷‍♀️

benit
23. feb 2024

Meviem ako vyzera primark v bratislave, chodim do brna. Mam odtial veci. pulovre, mikiny nosim celu zimu, peru sa, su ako nove. Leginy obycajne za 3e, lepsie som nemala. Sportove podprsenky 3ks za 12e super kvalita. Dcera ma odtial aj tu croptopovu modu a vsetko ok. Neviem ci sa nam odtial nieco zbehlo, vykrutili sviky alebo podobne. Vsetko je ok. A pre deti urcite ked rychlo rastu odporucam. Netreba vsak cakat nieco wow. Ja som to podla kamoskynho popisu cakala a po prvej navsteve som bola sklamana. Je to bezny obchod, rychla moda...

kris_tin257
23. feb 2024

Primark tu v BA nestojí za nič, ceny sú prestrelene to už radšej Pepco či Sinsay keď chcete niečo lacnejšie, dvakrát som tu bola v primarku nikdy som nič nekúpila.

belle_vie
23. feb 2024

@medda_beda ja som si v anglickom kupila pyzamo a guma sa uplne rozpadla do 2 mesiacov ( a nie, nepasovala som sa do velkosti mensej o 2 cisla).

A pre mna este druha vec na zvazenie je dopad na zivotne prostredie. Veci z nextu, lindexu bez problemov posuvam kamoskam a este sa tesia. Znosia ich aj 3 deti. A tiez prave primark je znamy tym, ze v ich shadow factories pracuju deti.

dagas
23. feb 2024

Ja som si nakupovala pred 10 rokmi tričká,rifle ešte v anglicku a sú dobré do teraz neviem ako sú na tom kvalitou teraz ale podla mňa pre malé deti čo z toho za e mesiace vyrastú by to mohlo byť fajn

medda_beda
23. feb 2024

@belle_vie Ja som v primarku kupila len tieto veci v zahranici.Niektore vydrzali.
Rozpadlo sa mi tielko ramienko co si spominam, ale zase inej farby dalsie drzi dodnes aj dalsie hrubsie.
Ja mam pocit, ze vela veci dnes uz nie je kvalitnych nie len z primarku.