Oplatí sa mi ísť na nákup do Primarku?

28. sep 2023

Ahojte chcela by som názor či sa podľa vas oplatí ísť na nakup do BA do Primarku pre polročné bábo.. Cestu máme tak 150 km tak ci to spojiť vrámci výletu alebo tam ani nezastavovať 🙂 kupovala som tam prvu vybavicku v Rakúsku, kvalita super, prve pyzamka body ponozky vsetko super aj ceny ale ci je to take na Slovensku ma zaujíma. Ci je tam dostatočný vyber ze kúpim vela veci naraz od ponoziek po teply overal... alebo iba nejaky mini kútik s babatkovskymi vecami 🙂 ďakujem 🙂❤️

kacena4
28. sep 2023

ja som prve roky kym boli deti male kupovala vsetko v primarku, cena = kvalita

lucia3296
28. sep 2023

Počula som ze je o dost mensi ako v Rakusku, ale nikdy som tam nebola v (Rakusku som kazdy den )

alena3467
29. sep 2023

Vyber tam je skvelý,určite kúpite veci od ponožiek po overal ako píšete,kvalitou je to podľa mňa tiež fajn a vecičky sú naozaj pekné 🙂 čo sa však týka cien,mňa to dosť sklamalo.. Z anglicka a rakúska som bola aspoň v minulosti zvyknutá na nižšie ceny- aktualne tam majú pár regálov,kde sú tričká za 2,80 a nejake leginky tiež okolo 3€ ale inak ceny začínajú byť podobné hmku a podobne,pyžamká za 10-15€ alebo súpravy za 20 mňa dosť v takom obchode prekvapili… Ale zase nehrabala som až toľko,určite niečo bude aj v nižších cenách,ale nieje to cenovo čo bývalo.. Tak to treba zvážiť,výber je naozaj veľký a aj pekné vecičky 🙂

k47
9. okt 2023

Mne sa tam nepacilo nic.