Šaty na prvé sväté prijímanie z Číny

12. jan 2024

Kupovali ste niekto šaty s aliexpresu na prijímanie? Boli ste spokojne? Poprípade koľko stoji požičanie šiat?

zenazaba
12. jan 2024

Ak chces vidiet ako vyzeraju taketo satky z Ciny, behni do akehokolvek väcsieho cinaku, taketo saty tam maju bezne. Hold vyzeraju ako saty z Ciny 🤷‍♀️

autor
12. jan 2024

@zenazaba takže nič moc

bbyy3
12. jan 2024

Už keď objednala by som cez shein tam sa to viac oplatí a sú tam aj veci ktoré sú ozaj že pekné a niektoré majú aj dobrú látku a pre dety sú tam naozaj krásne šaty

autor
12. jan 2024

@bbyy3 ďakujem za radu, skúsim sa mrknúť

doris11
12. jan 2024

Aj za mna shein, kukni aj recenzie pod daným produktom .. niekedy sa tam dajú kúpiť pekne veci za maly peniaz.

katica06
12. jan 2024

Záleží čo od tých šiat očakávaš. Za mňa Ali a Wish sú 0bodov Ja som kúpila tu na mk a o pár mesiacov predala o 15e lacnejšie. Veď mala na sebe iba hodinku

ihned13
12. jan 2024

mali sme z ciny, cca 30e, ale isli nam 3 mes. potom korona a namiesto maja, bolo prijimanie v novemb.
Kup radsej cez MK, Bazos alebo ine inzertne stranky, a potom predas. Zo salonu predrazene, ale uz zalezi ako si na tom financ. V Ba deti klasika oblecene chlapci rifle a tricko, a dievcata suknicky alebo sviatoc. saty. moja jedi a mala biele, akurat iba na foto, inak vsade maju biele habity cize saty len na foto a po ceremonii s
sa aj tak prezlecie.

evkamotka
12. jan 2024

@ihned13 chlapci mali oblecene na prijimani rifle s trickom?

evkamotka
12. jan 2024

Pozri radsej bazar alebo pozicovnu

ihned13
12. jan 2024

@evkamotka ano, ved hned ako pridu do kostola tak si obliekli biele habity, tu v BA nikto npozral co mas oblecene, to na dedine su ine priorty, tam pekne v oblekoc aj maly chlapci. Zazila som aj ma dedine ah v meste 3-4r dozadu, pochybujem ze sa nieco zmenilo, ved habit je dlhy po zem tak nik nevidi co je pod mim, a neuveris ale nokolko z tych deti malo ze mormalne boyasky. A tak chodia aj do kostola,kedysi sa v botaskach fo kostola nesmelo, teraz moderna doba, vsetko sa moze.

ihned13
12. jan 2024

@ihned13
@evkamotka ved kameruju aj fotia sa v habitoch, a kedze je tu vela deti tak robia na dva krat ceremoniu a teda ked prvy koncia rychlo ich spolocne pofotia, nakameruju, foto s rodicmi a cupi domov lebo uz sa chysta druha polovica deti, A ked skncia drhy zase rychlo pofotit lebo uz kazdy chce ist domov, deti nervozne ved hodina na omsi to je koniec sveta, nie este pozovat na fotky.

evkamotka
13. jan 2024

@ihned13 nie ja som to inak myslela. Byvame v pezinku. Deti maju habity. Caka nas to o par rokov, rozmyslala som, co synovi....