SÚŤAŽ: Vysávajte cez mobil s aplikáciou iRobot HOME

ivan_irobot
13. okt 2017

Vybrané modely robotických vysávačov Roomba sa dajú ovládať a nastavovať cez aplikáciu vo vašom smartfóne. Pokiaľ vlastníte takúto Roombu, urobte dnes večer, napríklad na párty, fotku, ako spúšťate vysávanie Roomby. 5 najzaujímavejších odmeníme malým darčekom - nielen papučami, ale aj externou nabíjačkou pre váš mobil.

erikaemkina
13. okt 2017

.. a kto nevlastní tak má smolu

ivan_irobot
autor
13. okt 2017

@erikaemkina Niektoré súťaže sú pre všetkých a niektoré iba pre tých, čo Roombu už majú 😉

danii2
13. okt 2017

U nas taka "party" s nasimi robotmi 🙂

ivan_irobot
autor
15. okt 2017

Ahojte, keďže táto súťaž nebola dvakrát úspešná 😉 odmeníme baby, ktoré sa aspoň zapojili do diskusie. Preto prosím
@erikaemkina
@danii2
zašlite mi do súkromnej správy vaše meno a priezvisko, adresu a číslo domu, PSČ a mesto a takisto telefónne číslo pre kuriéra, aby vedel doručiť papučky + externé batérie na nabíjanie telefónu 🙂

erikaemkina
15. okt 2017

@ivan_irobot Jéj Dakujem moc krásne
Teším sa

danii2
15. okt 2017

@ivan_irobot Dakujem

ivan_irobot
autor
17. okt 2017

Ahojte baby, dnes ráno ste mali do internej pošty dostať exkluzívnu ponuku iRobot. Pokiaľ vám neprišla, nech sa páči, uverejňujem ju aj tu.
Nákup je potrebné zrealizovať cez nášho eshop.iRobot.sk a pri vybranej Roombe zadať zľavový kód uvedený v ponuke. Ponuka platí do 29.10.2017 👍

ivan_irobot
autor
18. okt 2017

Ahojte baby, včera boli zo skladu odoslané darčeky - papučky, takže dnes by ste ich mali obdržať kuriérom UPS 🙂
@erikaemkina
@danii2

erikaemkina
18. okt 2017

@ivan_irobot Ahoj Ďakujem krásne

yanni
18. okt 2017

@danii2 Ahoj. Mozem sa opytat ako si spokojna s tym mopom. Hlavne na mokro? neumyva len tak hala bala? S Roombou som spokojna, len ten mop je vraj este nie je nejak extra "vyupdatovany".

danii2
18. okt 2017

@yanni Ahoj, s mopom som velmi spokojna.Ma taku navigacnu kocku,ktora si zmapuje celu miestnost a tak posiela ten mop kde treba.Ked si pozriem kade chodil,ked je to este vlhke,tak ozaj nic nevynecha.A oproti vysavacu je aj tichy.Na konci este prejde detaily,napriklad na chodbe tam kde su dvere a vrati sa na miesto,kde si ho na zaciatku polozila.Potom pipne,ze skoncil robotu.

erikaemkina
18. okt 2017

@ivan_irobot
Dnes dorazil balíček len Ta nabíjačka ani nie na môj fon keďže nenabija
Ďakujem moc krásne

ivan_irobot
autor
18. okt 2017

@erikaemkina Ahoj, som rád, že darčeky dorazili. Návod na použitie nabíjačky je: priloženým USB káblikom si batériu najskôr nabi. A keď bude nabitá a bude svietiť na zeleno, použi káblik z nabíjačky tvojho telefónu a tak si ju budeš nabíjať. To je univerzálna batéria, takže neexistuje, že s nejakým telefónom nespolupracuje 😉

erikaemkina
18. okt 2017

@ivan_irobot Ďakujem
Áno návod je , len nie v Našom jazyku

yanni
18. okt 2017

@danii2 Dakujem za info. No idem to studovat. Lebo hlavne tu nasu kuchynu po tej nasej bande kazdy den umyvat, uz ma ide porazit.

ivan_irobot
autor
18. okt 2017

@erikaemkina Dúfam, že to rozbeháš 😉

erikaemkina
18. okt 2017

@ivan_irobot počkám na švagríka , lebo písal si mi no počkám nech mi to ukáže
Ja som ako tatar nechápava 😕