2. dávka Pfizer - reakcie

akje
5. jún 2021

Zdravím.

Je tu niekto zaockovany uz druhou dávkou? Ak ano, za aky čas prisli teploty? Alebo mal niekto druhe očkovanie Pfizerom bez príznakov?

Vdaka 🙂

sisa_s
5. jún 2021

Daj na ploche do lupy "pfizer" a citaj, vkuse sa to niekto pyta 🙄 a nie, teploty som nemala, iba trochu bolest ruky 1 den

nina255
5. jún 2021

@akje ja ano skoro bez priznakov, len bolest ruky v noci a na druhy den rano taka utahana dom bola...znamy v noci zimnica a teploty bolest tela... je to individualne... vacsinou priznaky pridu v noci alebo vecer po ockovani

akje
autor
5. jún 2021

@sisa_s ja som teda otázku ohladom príznakov na 2. dávku nenasla. Ak ty ano, prosim, daj mi link. Dakujem

akje
autor
5. jún 2021

@nina255 vďaka. Ja som zatial počula len od dvoch starších známych a ti hovorili, ze mali horúčky po preočkovani. Asi je to naozaj individuálne. Tak super ze si mala taky fajn priebeh ☺️

sisa_s
5. jún 2021
akje
autor
5. jún 2021

@sisa_s . Ďakujem. Ked to zadám do lupy v skupiny a fóra nic take mi nenájde 🤷🏼‍♀️

sisa_s
5. jún 2021

@akje na "Stena" je vela prispevkov o tom 🙂

akje
autor
5. jún 2021

@sisa_s skúsila som dat v adrese modrykonik.sk aj blogs ako je na fotke od teba a uz som pohľadala 🙂 Vdaka este raz 🙂

simsalabim
5. jún 2021

@akje mne bolo po 2. davke velmi zima, ak som nelezala pod perinou (od vecera do dalsieho vecera, ockovana poobede). Tiez ma dost bolela ruka, aj pod pazuchou a neprijemne to vyzarovalo k laktu, lopatke aj prsniku, preslo to na 3.den po ockovani. Teplotu som nemala.

bosorka2302
5. jún 2021

Manzel dnes skoncil na jiske. Po 10 min od ockovania mu stupol tlak 220/140. A to bol zdravy na nic sa neliecil. Darca krvi zlata plaketa.

sisaka
5. jún 2021

@bosorka2302 😢 držím palce, nech je v poriadku. Nedovolte aby sa to ututlalo, treba to nahlásiť, keď budú ľudia ticho tento experiment bude ďalej pokračovať

bosorka2302
5. jún 2021

@sisaka a kde to mam asi tak nahlasit? ockovanie je jediny sposob ako sa tej pliagy zbavit a ako zit bez obmedzeni

akje
autor
5. jún 2021

@bosorka2302 to mi je ľúto. Mal reakciu. Uz je vporiadku?

akje
autor
5. jún 2021

@simsalabim dakujem za odpoved 🙂

bosorka2302
5. jún 2021

@akje tlak uz ma ako tak ok, ale klasika teraz teplota, zimnica. ostal par dni v nemocnici na pozorovani

didi2102
5. jún 2021

@akje moja babka 85rokov,bez príznakov,jej 5surodencov,vo veku od 65-80 tiež bezpriznakova,suseda 65r bezpriznakova🤪 kamarátka 33rocna bolesť ruky,slabosť .. muž ide na druhú vo štvrtok a ja tyzdenpo ňom tak uvidím v mojom okolí samé dobré reakcie

sisaka
5. jún 2021

@bosorka2302 tam kde sa nahlasujú nežiadúce účinky po očkovaní, nežijem na Slovensku, ale som si istá, že sa to dá, tak ako sa to da v každej vyspelej krajine, ale keď Vám je to jedno, tak samozrejme ignorujte moj predchádzajúci príspevok

akje
autor
5. jún 2021

@bosorka2302 tak držím palce Nech je skoro fit ☺️

@sisaka

Prisiel mi ďakovný email, ze som sa dala zaočkovať a bola v ňom aj tato informácia:

“ Vedľajšie účinky môžete hlásiť Štátnemu ústavu pre kontrolu liečiv na tejto adrese: https://www.sukl.sk/hlavna-stranka/slovenska-ve...

andrejka1974
5. jún 2021

Kamaratka po druhej vecer teplota zimnica dalsi den cela ubolena nevladala ani chodiť az treti den ako tak v pohode pri prvej mala len bolest v ramene

zuzulik75
6. jún 2021

ahojte
Ja včera 2. Dávka a dnes najhorší deň aký som mala možno za posledné 3 roky. Teploty 39,tazko sa to zráža. Podarilo sa mi az o 3 zraziť, nemôžem hoc co lebo kojím... Zimnica, točenie a bolest hlavy a bolest celého tela ale ze otrasná

mimi15
10. júl 2021

@bosorka2302 ahoj, môžem sa spýtať ako sa momentálne má? Niečo podobne riešime so známym no odmieta ísť do nemocnice ale je mu hrozné tlak stále vysoký, točenie hlavy, len by spal 😏

bosorka2302
10. júl 2021

@mimi15 ahoj, ma sa dobre. Bol 3 dni v nemocnici z tiho den na Jiske. Po infuzii bol kvazi v poriadku. Tyzden bol Pn v sledovani obvodneho..este teraz mu hocikedy busi srdce ale uz dobre

butterfly333
15. jan 2022

Ja prvá dávka 1.12 2021 len ruka bolela dva dni a o týždeň sa mi spravili uzliny pod pazuchou ale na druhej ruke 2davka 29.12 tiež len ruka bolela dva dni inak nič.