2-týždňová bolesť hlavy a lieky nezaberajú .

leameleg
1. jan 2020

Ahojte Mamulky chcela by som sa opýtať ci ste sa s týmto niekedy stretli. Už 2 týždne vkuse ma neskutočne boli hlava. Lieky veľmi nezaberajú. Bola som už 3x na pohotovosti kde mi povedali ze to môže byť z chrbtice. A jeden krát z toho má poslali na neurologickú pohotovosť kde ma lekár pozrel a to len mi urobil vyšetrenie kladivom a ako reagujem. Povedala som mu aké mam príznaky, že ma páli hlava a občas mám tlaky vzadu. Povedal mi ze takéto niečo spôsobuje aj tetania. K neurológovi idem 20.01.2020. Neurológ na pohotovosti ma trosku upokojil ale stále som z toho nervózna, že sa to ne zlepšuje :(väčšinou mam pálenie na ľavej strane. Tlak mam nízky, krvné testy základné mam úplne v poriadku.

leameleg
autor
1. jan 2020

@slavkasobanska maš nejaké špeciálne cviky na chrbticu ?

slavkasobanska
2. jan 2020

@leameleg ahoj ani nie , nemysli na zle veci , to má skoro každý človek len o tom nehovoria , neboj to prejde

slavkasobanska
2. jan 2020

@leameleg na internete je toho strašne veľa , pozri si niečo. Ale začni pomaličky radšej a vždy aj keď ti bude dobre

eliska13
2. jan 2020

@leameleg keď Ťa to boli už len na dotyk môžeš to mať svalové spazmy....pomohla by Ti dobrá masáž pravidelne, naťahovacie cvičenia na krk, ramená, vrelu vaňu a krk obviazat uterákom, šálom, guajacuran na uvoľnenie svalstva je bez predpisu z lekárne.To pálenie a pocit stiahnutia mavam aj aj musíš cvičiť jemne

leameleg
autor
2. jan 2020

@slavkasobanska veď jasné máš pravdu ináč by som asi v blázinci skončila. a aj to je pravda , že niekto o takýchto veciach mlčí

leameleg
autor
2. jan 2020

@slavkasobanska určite si nejaké cviky pozriem a budem každý deň

leameleg
autor
2. jan 2020

@eliska13 na dotyk ma nebolí ale čo sa týka krku mám ho dosť stuhnutý a ten bolí aj na dotyk

carmenuska
2. jan 2020

Mali tá poriadne vyšetriť,urobiť ti Mr alebo aspoň vy,takisto aj eeg.Z obyčajného vyšetrenia nemôže povedať takú blbosť....Áno,príznak mŕtvice je iný.Ale napr mám kamošku čo takto chodila vlani mesiac po lekároch a pomaly jej chceli dať antidepresiva že si to namysla...Bolo to presne v januári.A v júni dostala mozgovú príhodu ,následná operácia .Baba má 39 rokov a majú 5 ročne dieťa.Nejaka coeva sa jej postupne upchavala až kým neprišla mozgová.Nechxek strašiť,ale nie je v poriadku,že ťa takto odbili.Samozrejme ,môžeš to mať aj z krčnej,stresu ,hocičoho.Ale trvajú na nejakom podrobnejšom vyšetrení hlavy ,nestačia reflexy....určite minimálne eeg,tam už nejaké zmeny na mozgu to zaznamená.Alebo skús si pýtať lieky konkrétne na migrenu,to by ti malo pomôcť.Volaju sa triptany.ak ti to z toho prejde,je to "iba"migréna .držím prsty

leameleg
autor
2. jan 2020

@carmenuska Ďakujem. No ja som bola tiež prekvapená , že to nejako neriešia. A ako kamoška je už ok ? dostala sa z toho ? .. tak naše slovenské zdravotníctvo je na bode mrazu. Teraz keď pôjdem 20-teho na neurológiu budem pýtať kompletné vyšetrenia.

eliska13
2. jan 2020

@leameleg to môže byť nejaký pricviknuty nerv, zápal čokoľvek....tam na pohotovosti Ti lekár spravil len najnutnejšie snáď teraz Ťa lepšie vyšetrí to ešte môžeš byť rada za tak skorý termín niekde sa čaká aj 3 m.Ja som mávala časté bolesti hlavy, alebo vyžarovanie do ruky, lakťa všetko to bolo svalové na šťastie ešte nie platničky
Aký si si dávala liek?ak si seknuta a nevieš o Tom ani liek nepomoze

leameleg
autor
2. jan 2020

@eliska13 mne čokoľvek pred písali nič nepomohlo. Ale myslím ze to môže byť aj chrbtica lebo neskutočne ma boli. A áno som rada ze takto skoro lebo niekde sa čaká aj pol roka. A dorziflex, guarjana, aulin,flector

eliska13
2. jan 2020

@leameleg najlepšie je do žily tieto lieky ako infuzia.Ja som to mala predpísané po 4 mi ruplo v krížoch a prestala ma bolieť hlava a to pritom ani kríže ma neboleli a netušila som, že som seknuta
Flector je dobry

leameleg
autor
2. jan 2020

@eliska13 chrbtica je ozaj svinstvo a dokáže neskutočne potrápiť

carmenuska
2. jan 2020

@leameleg nie je za čo.Ano,termín máš síce skorý,ale vieš ono sa to jatiahnemAk tá pošle na mr ,tak zas čakáš,potom čakáš zas na výsledky a zas ja návštevu s výsledkami,čiže nevieš hneď na čom si.Preto tá mali riadne vyšetriť tam.Ja už to zdravotníctvo nekomentujem.Koli tomu mame zajtra aj pohreb v rodine...Starší pán zomrel na zapl pľúc,lebo 23.danitka nedoslase majú toho veľa.Potom došli 25,to nič nespravili,dali infúziu A 26 skončil s diagnostikovaný zápalom pľúc na plucnom,ale to už mu odchádzali obličky a všetky životné orgány.Inao zdravý chlap.Keby ho vzali a zdiagnostijovski 23, verím tomu,žeby sa z toho dostal.Neskutocne som nahnevaná.

leameleg
autor
3. jan 2020

@eliska13 a mala si niekedy aj pocit chladu na hlave?

eliska13
3. jan 2020

@leameleg nie iba ťahanie, strpnutie bolesť...

leameleg
autor
3. jan 2020

@eliska13 ja to mam také ako keby pichanie a chlad :( a nikde to neviem ani vygooglit... Wrrr

kalianka
6. feb 2021

@leameleg ahoj mozem sa spytat ci ta este hlava bolieva a ci to teda bolo? Dakujem

leameleg
autor
15. feb 2021

@kalianka ahoj hlava ma poklopať prestala bolieť, zvýšila som príjem tekutín, vitamíny, magnezko. Občas sa to vráti ale ozaj málo čo ... Napíš mi súkromnú správu

kalianka
18. feb 2021

@leameleg pisala som