Aj vy sa cítite v týchto horúčavách také vypľuté?

27. aug 2023

Ahojte baby, aj vy sa cítite v týchto horúčavách také vypľuté? Nerobila som napr. dnes vôbec nič namáhavé, ani som nevydala veľa energie, no aj napriek tomu sa cítim strašne unavená, ledva držim očí otvorené. A nielen unavená, dokonca aj taká bez nálady, unudená, úplne bez života🙈 Neviem či to mám pripisovať teplu, alebo čo…posledné dni som aj celkom nervózna a podráždená, tak či ste sa s niečim takým nestretli niektorá?

filili
27. aug 2023

Nie, práve naopak, ja milujem teplo a slnko. 🤩 Som úplne vo svojej koži, nabitá energiou. Celkovo pojem "letná únava" počujem prvý raz. 😁

apolka77
27. aug 2023

Rátam už týždeň dni a teraz hodiny kým sa ochladí ..veľmi ma to unavuje, takže áno môžeš byť aj z toho taká. Je rozdiel mať leto 27-30 a peklo =dusno 36 pocitovo 40 pritom fungovať variť a chodiť do práce kde nie je klíma a ešte k tomu bývať v byte kde je 30... ja idem otvárať šampanské keď konečne bude ochladenie hneď ozijem.

dollyzv
27. aug 2023

Úplne ako keby si opísala môj deň🙈 ja som trochu ožila až k večeru ,inak som bola polomrtva

mateson
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mateson
27. aug 2023

Ja som vydržala ešte tak dva roky dozadu na slnku pri bazéne doblba. Už minulý rok som to nejak horšie znášala a tento rok katastrofa. Jasné , že vek+menopauza ale teda ja som úplne hotová. Normálne už čakám na ochladenie ako na vykúpenie.

hankab
28. aug 2023

Ano, unavuju ma aj veci ktore bezne robim, neznasam tieto tepla. Za mna by kludne cele leto mohlo byt 25, alebo teda ked sa uz teplota vysplha nad 30 (nech sa aj okupu ti co maju bazeny 😅), tak by mohlo aspon kazdy 2. den sprchnut, nech sa ten vzduch trochu ochladi. Minuly tyzden to bolo peklicko, lebo hlasili take velka tepla len na 3 dni a malo prstat, nakoniec ale tych horucich dni bolo asi 8 a aj ked boli u nas 2 burky, tak zostalo hrozne dusno a potila som sa aj pri nic nerobeni. Nemam rada take tie dusne dni, ked som cela lepkava, hodim si sprchu (nie studenu) a o 10 minut som tam kde som bola

busybeelady1
28. aug 2023

Mňa aj manžela tie horúčavy ničia. Som stále unavená, nič sa mi nechce, v noci nedokážem zaspať. Tak je to vždy, keď sú horúčavy. Je to normálne. Nie každý to zvláda. Už len čakáme, kedy to skončí.

babulkomale
28. aug 2023

Ano, teplo a dusno ma na mna taky vplyv, neznasam to.
Zvysok roka na pocasie nefrflem, nech je akekolvek, chodim von, nic mi nevadi. Ale horucava a silne slnko, to je hnus.
Milujem aj vlhko, sychravo, aj ked je skoro tma mi nevadi, kde ini depkosia, ja ozivam 😃
Turistika, poznavacky, vsetko robim mimo leta, nerozumiem tuzbe trepat sa v horucavach po hradoch alebo po Prahe.

dundulica
28. aug 2023

@mateson ja tiež tak, do toho návaly horúčavy, som viac mŕtva ako živá

googwife
28. aug 2023

Ako ja milujem teplo a leto. Doma to zvládam v pohode, ale v práci je to hrôza robím 12nastky a tečie zo mňa nonstop 😒, ale všetko raz prejde a za chvíľku bude zase chladno 😉

zmrzlinka2021
28. aug 2023

@apolka77 Cez leeto sa minimum vari a ked tak vacsinou cerstava zelenina, salaty, jedla do 30 minut na dva dni... malokomu v teple chutia take tie zimne jedla

zmrzlinka2021
28. aug 2023

Necitim, ja mam rada leto, teplo.
A ako ma byt cez leto? Mame chodit v mikine?
Ved tu zial mame 4 rocne obdobia, leto ledva 2 mesiace, aj to tu boli 2 jesenne tyzdne...

yvanielka
28. aug 2023

Áno, tiež sa tak cítim, čakám už na to mierne ochladenie ako na spasenie. Bývame na juhu a tu sú tie teploty posledné roky neznesiteľné, hlavne to dusno v noci. Ja mám najradšej jeseň, ale takú peknú čo trvá žiaľ krátko 🙂

sandrasstini
28. aug 2023

Pridavam sa. Ja som celkom akcna vylety, do mesta kavu atd a posledne 2-3 tyzden idem z roboty rovno domov a lahnem pred gauc, uplne leniva nic sa mi nechce ale ze nic, bez nalady som a to mi nic nechyba. Som rada ze je nas viac

babulkomale
28. aug 2023

@zmrzlinka2021 ja varim normalne, ziadne salaty nas nazasytia. Moje telo minie kopu energie na ochladzovanie.

vroni
28. aug 2023

Bytostne nenávidím leto a teplo. Som zlostna, podráždená a unavená, v noci nedokážem spat, je teplo na skapanie, cez deň neviem existovať, lebo je teplo na skapanie a keď sa ku mne ktokoľvek priblíži na menej než meter, riskuje svoj život, lebo fyzickú blízkosť iného teplého tela nedám ani omylom. Keď konečne začne byť chladno, sychravo a skoro tma, zase ožijem do obvyklej pozitivity a pritulnosti. Dovtedy sa musí svet predo mnou triasť. 🤕

autor
28. aug 2023

Baby som rada za vaše odpovede, presne sa cítime evidentne rovnako keď čítam vaše komentáre🙈 Tak už len nech to prejde, ja sa tiež už modlim nech je streda a ochladenie 🙏🙈

apolka77
28. aug 2023

@zmrzlinka2021 v 27-30 nemusíš chodiť v mikine to je pre mňa leto,,,mať 36 a pocitovo 40 ? Asi nie si z juhu ..tu skapiname od dusna..teda väčšina ľudí čo nemá 45 kg aj s topánkami...to je príliš pre organizmus zvládať také horúčavy. A čo sa týka varenia so šalátov sa môj 20 ročný syn veľmi nejaké, nie je zajac.😉

ndrag
28. aug 2023

Nie, uz som sa aklimatizovala a dokazem sa normalne vyspat aj ked mame v noci v spalni 27, normalne uz fungujem, ani sport mi nerobi problem (ale potim sa velmi :D). Mavam s tym ale pravidelne problem kazdy rok v maji, ked zacnu horucavy, trva mi aj 2-3 tyzdne, kym si telo zvykne. Ked som este mavala migreny, tak to bolo uplne zle.

dundulica
28. aug 2023

@apolka77 súhlasím, a to mám 45 kg aj s topánkami 🙂 je to neznesiteľné, a môj 20 r. syn tiež neprežije len na šaláte

mara66
28. aug 2023

Tak som rada, že nie som sama, čo sa takto vytrápi počas leta. Pre mňa to je jeden veľký des, nikam sa mi nechce ísť, prídem z práce, sprcha, pranie a žehlenie dokola, čo máme všetci všetko prepotené, večer, keď už je vonku ako tak, som už grogy a idem spať a proste furt dokola s výnimkou dovolenky, ktorú sa snažíme tráviť niekde, kde nám je všetkým dobre.

majka99999
28. aug 2023

Jemine presne, minuly tyzden 2 dni v office boli fayn, aspon troska sa dalo, ale doma otraaaas. Akurat mi dosli kramy, takze nervna z tepla, nervna z PMS, uplne super, ze zajtra bude 20+. 🤣 Snad o 2-3 dni budem produktivna na 100 %, lebo mi este bude blbo. Ale aspon uz nie som taka nervna. A tesim sa na zehlenie, vcera som uz na tu kopu nemohla pozerat, ale v tom teple to je take trapenie. Plus spanok des, bud sa vzduch nehybe, takze darmo je okno otvorene alebo posledne 2 dni dost fukalo, ze po polnoci max. vetracka mohla byt.

majka99999
28. aug 2023

Moje pocasie je 20-25, kratke tricko a rifle.

tatianka333
13. sep 2023

ach mam pocit ze umrem pms jak svina vonku dusno dychat sa neda od vcera mam este aj privan v oku a boli ma zub🤦🏻‍♂️prosim zima pridi uz😞