Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aká je cena zirkónových koruniek?

janaspa
8. feb 2020

Zdravim, chcem sa opytat, kolko stoji zirkonova korunka na hornu jednotku, celkova suma so vsetkymi ukonmi. Ci niekto ma a ci je spokojny, popripade nieko odporucit v Kosiciach. Dakujem

evitka83
8. feb 2020

@janaspa moj muz si dat vymenit niekolko prednych klasickych koruniek za zirkonove. Neviem kolko to uz stale, ale bola to palka ako prasa 😊 ma ich tusim 7 zatial. Odkedy mu to menili ma doteraz na tie zuby citlive. Ale ci je len subjektivna skusenost u neho neviem. Spokojnost zistime asi az po 10-15 rokoch, leboo vyhoda tych koruniek ma byt v tom, ze su odolnejsie a maju dlhsie vydrzat, preto su drahsie.

janaspa
autor
8. feb 2020

Jednu jednotku mam mrtvu a ta sa mi vkuse vystiepuje, dr. ma nahovara dat zirkonovu korunku aj na vedlajsiu lebo je kriva, vraj sa to da tou korunkou korigovat...

nikpa
8. feb 2020

@janaspa ja mam teraz celokeramicke alebo ako sa im povie 😀 mam ich na 4 predných hore asi 10 rokov. Rozmýšľam ze ich dám vymeniť za zirkonove, keďže mam problém so zubom pod mostíkom a bude musieť ísť skôr alebo neskôr dole. Práve min. týždeň som bola u zubarky, vraj zirkonove sú tenšie a krajšie ako keramické a dlhšie vydržia, cena za 1 zub 250€

anonym0001
8. feb 2020

@nikpa kde majú za 250€?

nikpa
8. feb 2020

@anonym0001 v Trnave

zuzulkazu
8. feb 2020

@nikpa komu chodíš?

nikpa
8. feb 2020
anonym0001
8. feb 2020

@nikpa to je podozrivo lacné. Bežná cena na západnom Slovensku je 450-500€ za zub. By ma zaujímalo, či ten výsledok bude stáť za to 😕

nikpa
8. feb 2020

@anonym0001 je to normálna zubárka, síce mladšia ale chodíme k nej traja z rodiny a zatiaľ všetko čo nám spravila je v poriadku, blomby, trhanie aj vypĺňanie kanálikov. Nemám dôvod pochybovat, tak dúfam ze aj toto bude ok ☺️

janaspa
autor
8. feb 2020

@nikpa je v tej cene vsetko? otlacky, dočasná korunka, injekcia atd? Lebo existuju aj tie starsie typy a tie au o polovicu lacnejšie ako zirkonove

nikpa
9. feb 2020

@janaspa keď sme sa o tom bavili pýtala som sa koľko to finančne vychádza, povedala 250€ a tak to ma aj v cenníku. Takže snáď mi nepovedala len časť z ceny. Neviem konkrétne aké staršie typy myslíš, asi polokeramicke alebo celokeramicke, tie mam teraz ale my sme sa bavili o zirkonovych.

renata1405
9. feb 2020

Ja som platila za zadne zirkonove korunky 350€/ks v BB

darkswan
4. jún 2021

@anonym0001 tak neviem ale v BA v centre mesta stala zirkonova korunka 315 eur🙂

jojojo30
5. jún 2021

@nikpa a celý mostík dole zuby

kendyss641
12. okt 2021

@janaspa 265 EUR zupkodental -Košice ja mám zirkonove spravené celé horné zúbky môžem poslať aj foto sem

janaspa
autor
13. okt 2021

@kendyss641 ďakujem celú hornú čeľusť máte?⁰

kendyss641
13. okt 2021

@janaspa áno celú

eszter12
14. okt 2021

Dobrý deň.
V BB cena za jednu zirkónovú korunku 400€+
160€-endodontické ošetrenia, anestéza, atď...
150€-čap, scen, atď...
Keďže v predu mám vykrivený zub tak mi pani doktorka navrhla namiesto strojčeka túto korunku. Je lacnejšia a stačilo ju navštíviť len 3krat a zub bol hotový..