• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké máte postrehy z urinoterapie?

22. júna 2015 
Nám to pomohlo, trvalo to sice dost dlho, ale dostali sme sa z toho. Aby som upresnila termin dost dlho - 3 mesiace urinoterapie. Pytala som sa na urinoterapiu lekarov, ku ktorym sme chodili a nikto mi nic blizsie nevedel povedat. Nenasla som ziadneho lekara, ktory by sa tomu venoval - ziadny biznis, tak z toho predsa nebudu robit vyskumy a studie.

Vela ludi, ktorym som povedala, ze malej robim urinoterapiu ma odsudilo. A mne je to uplne jedno, pretoze uz 2 mesiace ma moja dcerka cistu pokozku a z potravin papame vsetko zaradom.

A este jedna skusenost. Moja mama mala dlho plesen na nechtoch na nohach a vzdy sa jej vedela zbavit len za pouzitia medikamentoznej liecby a po nejakej chvili sa jej to zase vratilo. Teraz skusa urinoterapiu a nechty ma uz skoro zdrave.

Dolezita poznamka na zaver: urinoterapia nie je len pouzivanie uriny, spolu s nou je neoddelitelne spojena aj celkova ocista organizmu, len tak to bude fungovat. Kedze som malu v case robenia urinoterapie plne dojcila, dodrziavala som dietne opatrenia, aby sa jej skodlive latky odo mna nedostavali do mliecka a nasledne do uriny. Takze to nie je len o potierani... Ale to uz je na knihu a nie na takyto kratky odkaz na internete.
2. júl 2012 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kackacatko ahoj neviem ci sem este chodis... Aj ja mam dcerku,ma silný ekzém, stále ju kojim. Začala som si študovať o urinoterapii. Začala som ju potierať mocom, vycika sa do nočníka ktorý predtM dezinfikujem. Ako si postupovala ty? Budem vdacna za každú radu
22. jún 2015 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok