Aké to mám vyrážky?

anonym345
7. sep 2023

Ahoje neviete to jake vyrazky sa moze jednat mam to priblizne 2tyzdne najprv sa mi objavil jeden flak ma cele a pred 4dnami aj na krku nie som si isty ale asi moze ist o dermanofyt pouzil som dnes krem Canesten ale nezabral.Dakujem za odpovede

miskakyska
7. sep 2023

@anonym345 pleseň.. zaberá tekutý púder

anonym345
autor
7. sep 2023

@miskakyska je to vazne prosim ta? Lebo uz fakt mi to lezie na nervy a kolko sa to hoji dakujem za odpoved

miskakyska
7. sep 2023

@anonym345 keď obmedziš cukry a budeš natierať zmizne raz dva,ak môžem odporučiť kúp si mentolový tekutý púder... príjemné chladí

anonym345
autor
7. sep 2023

@miskakyska mam ho doma vyskusam teda dakujem za radu😃

miskakyska
7. sep 2023

@anonym345 za málo 🙃

anonym345
autor
7. sep 2023

@miskakyska dufam zabere🥲

lugie
7. sep 2023

Mne to napohľad pripadá ako psoriaza alebo možno pleseň. Skús ísť ku kožnemu

isis234
7. sep 2023

Mala som podobné od slnka. Pomohol mi Ruticelit. Rozrába sa krém s trochou vody. Potierala ráno, poobede i večer. Za 3 dni pekná hladká koža . https://www.energy.sk/sk/p/Ruticelit

anonym345
autor
7. sep 2023

@isis234 dakujem da sa to kupit v lekarne?

anonym345
autor
7. sep 2023

@lugie psorioza ak dobre viem je dedicne ochorenie a v rodine nemame nikoho takeho skor to bude ten plesen asi lebo po treningu som dosiel domov a zbadal som si to na cele a nevnimal som to som myslel ze je to obycajna vyrazka ale mylil som asi to bude z uteraku asi niekto v satni pouzil moj uterak alebo neviem ale dakujem za ochotu!

isis234
7. sep 2023

@anonym345 nie v lekárni. Neviem kde bývaš. Majú kluby, kde predávajú Bratislava, Komárno, Košice, Nitra, Nová Dubnica, Martin, Prešov, Prievidza, Trnava, ale ked si rozklikneš ten link, dá sa objednať i cez internet. Príde ti to domov. Spýtaj sa v tvojom okolí, možno niekto nakupuje na kartičku- je členom klubu ENERGY. Je to lacnejšie.

stanulienkat
7. sep 2023

@miskakyska prosím ťa nerad voloviny. Na pleseň treba vážne lieky a krémy. Autorka choď pekne ku kožnému, nech ti dá správnu liečbu, lebo sa toho nikdy nezbavíš.

anonym345
autor
7. sep 2023

@stanulienkat dakujem urcite zajdem

miskakyska
7. sep 2023

@stanulienkat to mám od kožnej,ty volovina

ankare
7. sep 2023

@anonym345 nápis do skupiny Zdravotníci na MK

lilitela
7. sep 2023

@anonym345 To trva kym canesten zaberie, urcite par dni a este treba tyzden pokracovat po vymiznuti priznakov. Ale mohla by to byt plesen.