Ako dlho trval a aký silný bol váš prvý menzes po pôrode?

vinejka6
16. sep 2019

Ahojte,
Chcela by som vedieť ako to bolo u vás s prvým menzesom po pôrode. Myslím trvanie a intenzitu. Ide o to, že som 5 mes po pôrode, dcérku kojím, ale 9.9. Som bola u gyn. a povedala mi, že do dvoch týždňov by som mala dostať menzes. Vo štvrtok 12.9. Už som myslela, že MS prišla, ale krv som mala len po toalete, potom celý deň nič, v piatok 13.9. to isté, tiež len také špinenie, v sobotu sa spustilo krvácanie, aj v nedeľu to bola ako prava MS a dnes opäť len slabucke krvácanie. Myslíte, že je to takto ok? Môže to súvisieť s tým, že ešte kojím, tak ze preto je MS taka slabá? Svojej gyn sa zatiaľ neviem dovolať.

Vďaka za vaše odpovede

pininka1
16. sep 2019

Ja som mala tiež ten prvý taký vselijaky, hlavne strašne silný a dlhy

katie253
16. sep 2019

@vinejka6 aj moja sestra mala len takéto "špinenie " pri prvom. Je ho OK.

sonnenshein
16. sep 2019

@vinejka6 Presne takto vyzera kazda moja MS od prveho porodu pred 12 rokmi 🙂

sonicka96
16. sep 2019

Ja som dostala prvú ms 2mesiace po pôrode a trvala 12d vkuse 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janapeterjana
16. sep 2019

@vinejka6 Inak, ja som rodila pred 4 mesiacmi, odvtedy aj kojim a myslela som si, ze od menzesu budem mat nejaky cas pokoj. A asi pred tyzdnom som tam dole citila vacsiu vlhkost a odvcera mam slabe krvacanie. Nejak mi to nechybalo 🙂

vinejka6
autor
16. sep 2019

@veronika4495 ďakujem za odpoveď

vinejka6
autor
16. sep 2019

@katie253 vďaka 🙂

vinejka6
autor
16. sep 2019

@sonnenshein to máš super 😀vďaka za odpoveď

vinejka6
autor
16. sep 2019

@janapeterjana 😀to ani mne , ale... Raz to musí prísť tak ci tak

spinoscapularnabeta
16. sep 2019

Po troch mesiacoch som mala menzes kadejako asi každé dva týždne. Dalo mi to zabrať 😊potom v ôsmom prišla taka konečne normálne menštruácia

dadka36
16. sep 2019

Po 9 mesiacoch 5 dní silný, odvtedy pravidelný

lenka398
16. sep 2019

Inak ja som 9 m po pôrode, už nekojim iba tak v noci, a ms ešte nemám. Ani mi nechýba dajako🙂 ale asi keď bude manžel doma tak si skočím ku gyneko.