Silný menzes

27. dec 2022

Ahojte!
Posledny cca rok mam taky menzes, ze prvy den-dva zo mna vsetko doslova vyleti, zrazeniny, masivne krvacanie. Potom skutocne slabe spinenie 3 dni.
Podla lekara je to ok.
No dnes ma to naozaj zaskocilo, dostala som menzes a v priebehu 10min vsetko spinave, na wc kusy krvi..
Mate to niekto takto?

dadka128
27. dec 2022

Zmeniť gynekologa, mame museli spraviť cistenie a od vtedy ma pokoj

anjelicek26
27. dec 2022

Suhlasim, ze by som si sla po nazor ineho gynekologa... napr. pri endometrioze, myomoch, polypoch, je stielka extremne vysoka... a teda odbornik ti vie povedat viacej...

luccija
27. dec 2022

Mám polyp a takéto problémy.Ak sa Ti zmenil menzes niečo tam bude, alebo si po 40 tke a blbnu hormóny.Ja som si ho musela zastavovať Norethisteronom.Chod na kontrolu

autor
27. dec 2022

Mam 38, dve deti. Mam taky zvycajne druhy den cyklu. Dnes ma to zaskocilo, bol to prvy den, inokedy je ten nastup menzesu mierny

janetinka27
27. dec 2022

dolezite je, kolko krvi odide pocas celej doby krvacania. nikomu nie je prijemny vysplech, ale je podstatne odsledovat, kolko vloziek minies v ten silny den, pripadne celkovo pocas celeho krvacania. tiez je dolezite vediet, ci prebieha ovulacia a ci mas dostatok progesteronu a zdravu vysku sliznice.
niektore zeny maju naozaj prudsie zakrvacanie a nemusi sa jednat priamo o ziadnu poruchu.
samozrejme, toto sa vyhodnotit cez net neda.

luccija
27. dec 2022

Tak si daj Ascorutin a viac c vitamínu Ascorutin zmierni krvácanie.Ale poznám to nič prijemne

janula2511
20. apr 2023

Ako fungujes v robote v ten deň?lebo vtedy je dobré niekoľkokrát denne sa aj osprchovať.

feba8284
20. apr 2023

Ahoj autorka, som tiež v tvojom veku, po dvoch deťoch a akoby si opisovala mna. Nemám žiadne gynekologické problémy a predsa mam takýto menzes. Ber to pozitívne, 2 dni mame trápenie, 3ti spinenie a ostatok času v mesiaci pokoj 😉

wilagrande
29. sep 2023

Ja dnes to iste… mam 42 a asi rok mam skrateny cyklus z 28 na 23-25dni a pred menzesom spinim dva dni den nic a spusti sa normalna menstruacia ktora trva asi 5-6dni a pravidelne 2den dost krvacam a na 4den uz malo ale za to hrozne bolesti. Vcera sa mi spustila menstruacia normalne bez bolesti a k veceru to zacalo nestihala som na wc a do sprchy to len lialo somna ale bolesti len slabe ale hlava ma boli stale aj v noci kazdu hodinu menila veci vlozky nocne cela pretecena. Musim zajst k dr ak to utichne ci to nieje menopauzou do certa tam aj mam strach z toho masivneho krvacania