Ako dlho vám vydrží tetovanie obočia?

30. dec 2019

Ahojte dievčatá chcem sa opýtať, tie čo máte vytetované obočie, ako dlho vám to vydržalo? Oplatí sa mi to dať tetovať??Niekde som čítala že výsledok po tetovaní je super ale 2 mesiace po tom že obočie je sivé.Je to pravda??

izabela002
30. dec 2019

Ahoj vytetovane obočie vydrží 12 mesiacov no po tetovani sa chodi po 2. Mesiacoch na korekciu a to vôbec nebledne nie je to pravda ale záleží aj na tom aka kozmeticka to robí mne to vydrží a nebledne vôbec 😊😊😊

evkao
30. dec 2019

Zalezi od typu/sposobu tetovania a typu pokozky, napr. microblading na mastnej pokozke nevydrzi vobec, alebo len kratko
Ja mam ciarkovane tetovane, mam ho rok a stvrt a na jednom mieste mi uz vybledlo, moja mama si ho davala robit tiez, u tej istej kozmeticky, ten isty den, a ma ho stale ako na zaciatku

lucinka1988
30. dec 2019

Záleží kto ti to robí, treba si vybrať kvalitnú taterku, moja za to berie 200€ ale aj výsledok stojí za to, vydrží mi to rok s to mám mastnú pleť, vyzerá to krásne a je to veľmi praktické

kitycat
30. dec 2019

tetovanie obociA je tak 10 rokov stara zalezitost...,teraz frci mikroblading nie?

evkao
30. dec 2019

@kitycat zalezi asi od toho, ake tetovanie...ta, co to robila mne, ma objednavky na 3/4 roka dopredu, chodia k nej zo sirokeho okolia, a nerobi microblading, len tetovanie ciarkovacou metodou

autor
30. dec 2019

@kitycat čo je ten mikroblading?

autor
30. dec 2019

@evkao takto ja si nechcem obočie dokreslovať lebo nemám čas.. takže mne je jedno akou metodou to spraví, alebo čo spraví, len aby to bolo dobré a vydrzalo dlhšie.

kika831
30. dec 2019

Mam tetovane obocie uz 6 mesiacov a stale je krasne. Za mna dobre investovane peniaze. Obocko mam stale upravene, vyzera prirodzene.

evkao
30. dec 2019

Presne pre toto iste som si ho dala robit aj ja, iba pisem, ze mne uz bledne a mojej mame vobec - cize naozaj zavisi od typu pokozky - a dobra kozmeticka/taterka by ti mala vediet aama odporucit, aka metoda/sposob je pre teba najlepsi

danusskaaa
30. dec 2019

Mám testované obocko 2 roky a raz som bola na korekcii, keďže v jazve po kiahni som ho mala bledsie. Tak mi obtiahla všetko. Inak vôbec nieje vyblednute, nezmenilo farbu a he prirpdzene. Mám robenu ciarkovanu metodu

autor
31. dec 2019

žienky a ak ma niekto lymfatické uzliny na krku tak môže si dať tetovať obočie neviete nič o tom?

kitycat
31. dec 2019

to snad nie je pravda! KAZDY MA LYMFATICKE UZLINY

mirage
31. dec 2019
autor
31. dec 2019

@kitycat zvacsene lym.uzliny nad 1 cm po celom krku,to mi je jasne ze kazdy ma,ale nir kazdy ich ma zvacsene mlada pani.

kitycat
31. dec 2019

a tetovat ti budu obocie na krku?

autor
31. dec 2019

@kitycat ježiš myslíš že si vtipná? ty nevieš že lymfatický systém je prepojený ?

sasha871
15. feb 2022

@evkao a kde si bola prosim na obocko?

evkao
15. feb 2022

@sasha871 v Ziline