Ako na chĺpky nad hornou perou?

mima75
25. aug 2013

ahojte
poradte prosím ako na chlpky na hornej pere? čo dávate opilcu a ako?
a ešte prosím - moja 14 ročná dcéra - tam nechce mať tiež chlpky . ako to riešiť?
vdaka moc za každý názor

sissy27
25. aug 2013

@mima75 ak chceš opilcou, tak tou na tvár a podľa návodu na použitie... prípadne voskom u kozmetičky... rovnako aj u dcéry

lilly0812
25. aug 2013

Ahoj, depilačný krém Opilca používam už dlho a som s ním spokojná. Na odstránenie nad hornou perou -na depiláciu tváre a oblasti bikín a na nohy telový.

mima75
autor
25. aug 2013
lilly0812
25. aug 2013

@mima75 za málom. Keďže sama Opilcu používam môžem len a len odporučiť.

klincek
26. aug 2013

@mima75 ja odporucam voskove depilacne pasiky (napr. Balea z DMky), su aj specialne na tvar. da sa z nich odstrihnut velkost, aku potrebujes, a potom uz len nahriat a pouzit..chvilkova bolest stoji za to. oproti depilacnym kremom to ma tu vyhodu, ze chlpky rastu pomalsie a casom velmi zjemneju, az ich takmer nevidno🙂

nivi
26. aug 2013

cukrovou pastou
opilku by som si osobne asi na tvar nedavala. ale mne nepomaha ani na nohy :P

sviecka
26. aug 2013

ja som tiez pouzivala voskove pasiky, strasna bolest, ale vysledok pekny 🙂 no potom som sa rozhodla pre trvalejsie riesenie a sla som k lekarke. bola som na laser a je pokoj. platila som 30 eur a na zakrok som sla asi 3x a som velmi spokojna 🙂

mirage
26. aug 2013

@sviecka Ahoj, bolo to 3x30 eur?

lucka273
26. aug 2013

@sviecka ahoj aj ja by som chcela vediet ci 3x30€ alebo?a ako to robia tym laserom?boli to a neostane to zacervenane??

mimikas
26. aug 2013

Voskove pasiky, ale ja tiez mozem odporucat laser, sice trosku drahsie ale trvale 😀 , ja som bola 4x a vysledok bol super

aktiz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sviecka
26. aug 2013

platila som iba raz 30 eur za prvy zakrok, potom mi lekarka povedala, ze na prvy zakrok musi pouzit slabsi laser, takze to hned nespali vsetky chlpky, preto musim prist viackrat. aj ja som myslela, ze budem platit viac, ale nikto odo mna uz nepytal... a potom som zistila, ze som tehotna, tak som uz nesla. boli to, ale nie az tak ako voskove pasiky. a ostane to trosku zacervenane, ale len par minut a davaju na to aj lad, aby sa to skor zmiernilo. takze urcite nelutujem a mozem to len odporucit a aj moju lekarku. dr Zuzana Kozuchova z Kosic

kazunomiya
27. aug 2013

Okrem vosku je ešte možná cukrová pasta, dá sa kúpiť aj na domáce použitie, majú ju v DM. Mám odskúšané, že to menej bolí ako iné metódy vytrhávania. Ale neskúšala som na tvári. A nemám ešte vychytaný správny postup, tak sa mi zvykne dosť lepiť :( Ale je to fantastická vec.
Epilačný krém je tiež možnosť, ale je to dosť silná chémia, niekto na to môže byť aj alergický, tak na tvár a mladej babe, by som to asi radšej nedávala.

alenka777
27. aug 2013

@sviecka kde ma ambulanciu? a kedy ,ako dávno si bola na ten zákrok?

sviecka
27. aug 2013

@alenka777 sidli na nerudovej ulici (za steel arenou) na 5 poschodi. mozem ti poslat aj cislo na nu do IP, bola som minulu jesen (odporuca to robit na jesen, ked sa uz pokozka lepsie hoji a nie je take silne slnko)

mirka822
3. nov 2015

Já za sebe doporučuji některý z těchto epilátorů na obličej https://www.holime.eu/braun-face
Sama jeden mám a chloupky se s tím dobře odstraňují. Sice to poprvé celkem bolí, ale na to se dá zvyknout 🙂 A hlavně je to rychlejší než trhání pinzetou 🙂

azbestica
22. feb 2016

Ahojte ja sa chcem opytat, ked si depilujete chlpky a dorastaju vam nie su este viditelnejsie ako pred tym? ako casto je potom nutne ist na depilaciu opat?

katuliena82
22. feb 2016

uz roky je moja kamoska obycajna pinzeta, sice trosku bolestive hlavne v strede hornej pery ale velmi efektivne. A nikto ani len netusi, ze si depilujem hornu peru.

klaudusik7
22. feb 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

mojej kamaratke to zase kozmeticka voskom vytrhava

katuliena82
22. feb 2016

vtipne bolo, ked sa ma v Spanielsku domaci pytali, ze cim si trham fuzy. A ja ze nicim (v tej dobe nicim). A im to bolo divne, lebo na Spanielske pomery som bola velmi hladka na tvari. Tam si vela zien musi peru depilovat. Ale teraz som v stadiu, ze si depilujem aj predlaktia (elektricky depilator), lebo cez zimu som bleda a chlpky su sice nei huste, ale viditelne (som brunetka) a v praci mi vadilo, ked mi v bielej uniforme tie chlpy svietili este viac 😀

azbestica
22. feb 2016

@katuliena82 a ako casto si musis depilovat? ne vyzera to potom este horsie ked to dorasta?

katuliena82
22. feb 2016

@azbestica praveze to redne, pri depilacii to pekne postupne dorasta. Nie je to smiesne, ako ked dorasta oholene miesto 🙂 Postupom rokov mi tie chlpky velmi zredli, ta depilacia nici aj tie cibulky myslim

katuliena82
22. feb 2016

predlaktia depilujem tak raz za mesiac, to iste aj s hornou perou

vbu
22. feb 2016

ziletky a holit 🙂

alezbet
22. feb 2016
Používateľ alezbet je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alezbet.

@vbu nebojis sa ze sa porezes?

ever_nina
13. apr 2016

Milé dámy ,rovnako ma trápil tento problém. A dlhé roky som zvažovala akú metódu si vyberiem. Laser ma odradil lebo mojej známej to nepomohlo. Depilávia detto lebo som sa bála ,že to budem musieť riešiť každé dva týždne pri rýchlosti rastu chlpkov. Čiže som vylučila to,že si ich odstranim natrvalo aspoň do času kým nebude nejaká fakt kvalitná metóda ,lebo nikto Vám nezaruči ,že depilácia vydrži mesiac,laser rok a podobne. My ženy sa chceme páčiť okoliu ale hlavne samy sebe. Preto aj keď my všetci hovorili,že chlpky na hornou perou skoro vôbec nevidieť išla som do toho leb ja sama som ich videla a iritovala ma to. Vybrala som si zlatú strednú cestu a už mesiac som spokojná. Chlpky som si odfarbila špecialnym krémom určeným priamo na odfarbovanie chlpkov. Urobila som si jedoduchý test na predlakti počkala 24 h. Pokožka nebola podráždená ani nezčervenala. Aplikácia je jednoducha nezaberie veľa času. Tento prípravok sa nazýva Jolen a dá sa kúpiť bežne.

vaneska801
27. apr 2016

@ever_nina napis mi na gmail bebekex123@gmail.com mam zaujem o ten krém

vaneska801
27. apr 2016

@katuliena82 a keď ti to pomaly dorastá nevidno to ?

katuliena82
28. apr 2016

@vaneska801 tie chĺpky sú jemnucke, nevadí ani keď to dorastá.

fajciarkakokotov
Odpoveď bola odstránená
Zobraz