Ako odstránim kurie oko na chodidle?

sisinqa222
24. apr 2023

Ahojte, idem sa opýtať, dá sa doma nejako odstrániť kurie oko na chodidle? Alebo treba ísť len vypáliť? Dosť to bolí pri chôdzi. Skúšala som aj vodičku Kolodium forte a tá nepomáha. Ďakujem za odpovede.

danielahamar
24. apr 2023

Naplaste Compeed

ludinka
24. apr 2023

@sisinqa222 propolisova tinktura

gabika128
24. apr 2023

@sisinqa222 mne pomohli náplaste. Treba ich nosiť poctivo 😊 ale stále si to musím kontrolovať a ošetrovať aby mi tam nevznikli zase.

ildiko36
24. apr 2023

Dcera všetko možne vyskúšala ale jedine od Lapis to zmizlo

kp7333
24. apr 2023

Duofilm

duracellko
24. apr 2023

cibulovy platok namoceny 4 hodiny v octe, na noc prilozit, po 2 nociach samo vypadne-bezbolestné, vyskúšané

martinmmartin
24. apr 2023

najprv treba riesit pricinu. Kurie oko ti vzniklo preto lebo sa tam pokozka chrani samu seba pred externym tlakom. Cize musis to miesto vyriesit aby na neho pocas chodze nic netlacilo ( obuv) a potom zacat riesit jeho rozpostanie, strihanie, mrazenie.... inak sa ti bude furt vracat

sarita510
24. apr 2023

Ja som tiez pol roka skusaka vsetko mozne a nic nakoniec dve navstevy u dr a bolo prec lutujem ze som nesla hned

veve889
24. apr 2023

ja chodim na pedikuru, tam mi to vyrezu (vobec to neboli) len nevyhoda je, ze sa mi to opakovane vracia. Ako tu uz niekto spomenul, treba vyriesit tlak na kozu. Mne sa to ale nedari, tak stale davam vyrezat.

alenamihal
24. apr 2023

Ja to akurat teraz liecim synovi a vyzera ,ze cesnak namoceny v octe pomaha...ja mu prikladam len na noc a na den mu nakvapkam tea tree olej a polovica uz je od toho odpalena ...takze este polky sa zbavit...

veve889
24. apr 2023

@alenamihal a to mu na to davas nerozriedeny olej? ja som si ho tiez teraz kupila, ze vyskusam, len som citala, ze by sa nemal davat priamo na pokozku, jedine vo vode zriedeny.