Ako odstrániť kurie oko?

smejinka
25. jún 2013

Ahojte baby, prosím vas,podarilo sa niektorej ucinne odstranit kurie oko na chodidle? ja ho mam asi pol roka,skusam naplasti, bananovu supku, lastovicnik a nic nepomaha.dakujem za kazdu radu

mimka11111
25. jún 2013

@smejinka wartner perá sú najlepšie, mala som kurie oká niekolko rokov a nič mi nepomáhalo, žiadne mastičky,vodičky, ani lastovičník nie......akonáhle som začala užívať wartner perá, kurie oká zmizli, doteraz nemám žiadne problémy

kalia
25. jún 2013

mne pomohol propolis, originál od overeného včelára, tiež som sa ich nemohla zbaviť, aj mi to vypaľovali na kožnom - hrôza, ani perá, tyčinky, náplasti, babské recepty...nič, potom som si začala prikladať vatu namočenú v propolise, obviazala som si to a menila to tak 2 - 3 krát za deň a nemohla som tomu uveriť, o pár dni mi úplne všetko "vypadalo", koža sa zacelila a už 17 rokov sa žiadne nové neobjavili

bibi752
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminag
25. jún 2013

ahoj, náš syn mal také obrovské asi 1 cm tiež na chodidle, veľmi nám pomohol Duofilm, kúpiš v lekárni, alebo potom už len tekutý dusík u kožného...

namornicka
25. jún 2013

Chirurgicky odstrániť a potom existujú na to homeopatiká aby sa kurie oká neobjavili znovu, pretože to je vírusového pôvodu a keď nezničíš vírus budú sa objavovať.

aristka
25. jún 2013

vylúhuj si cibulu v octe pár dní a potom namoč do lúhu odlič. tampón obviaž a po pár dňoch ak to budeš roviť sa ti začne odstraňovať odlupovať aj s koreňmi..

tretulka
25. jún 2013

wartner pero na kurie oka 🙂

liluu
25. jún 2013

tekutým dusíkom 🙂

lencika
25. jún 2013

jasom skusala vselijake produkty z lekarne, ale jednoznacne u koznej tekuty dusik

mimimoje
25. jún 2013

citrónovú šupku namočiť do octu na 24 hodín, prilepiť na kurie oko - každý deň dať novú šupku vymočenú v octe. Zabralo a navždy sa stratili potvory.

rebeka7501
25. jún 2013

možno od veci, ale spomenula som si : viete čo je maximálna trpezlivosť ? pozerať sa na kurie oko a počkať kedy žmurkne. A teraz k veci : tiež tekutým dusíkom (u dcéry). Z vlastnej skúsenosti : nezanedbávajte to, mne sa svine rozmnožili po celom chodidle a potom už ani dusík nepomohol - iba elektrická ihla.

kazunomiya
26. jún 2013

Ja mam s dusikom zlu skusenost, lebo mi to vacsinou neurobili dokladne a nieco tam ostalo. Na nohe sa mi raz kurie oko rozsirilo po tomto zakroku na celu tu ranu po nom, cize bolo asi tak centimeter a pol v priemere. Inak na to davaju salicylovu mast alebo este je aj taky roztok, zabudla som ako sa vola. No ale na moje prve kurie oko, ked som bola este relativne mala, pomohla naplast od Scholl (tam je tiez kys. salicylova). Nakoniec cele islo dat prec aj s korienkami.
Cize ja keby som to mala znova, asi uz dusik nechcem.

sakura77
26. jún 2013

kolodium forte 😉

hokejistka
4. júl 2013

Skús cibulu na ňu vyžmýkaj citron a pridaj soľ daj to na noc na nohu toto urob 5-6 dní a kurie oko ti tá cibula vysaje neboj sa nebolí to a je to overený recept. 😉

sense
4. júl 2013

...domaci typ....kusok citronovej köry namocit na hodinu dve do octu na noc prilozit na kurie oko....zopakovat par krat (dni ) po sebe...pozor dat len priamo na kurie oko ....lepsie ako dusik

mamazem
5. júl 2013

Drags Imun - prírodná živica dračia krv. Niekoľkokrát za deň potierať. Zaberá veľmi dobre aj na bradavice.

silvapokorna
9. nov 2013

a skúšala si náplasť Cosmos Na kurie oká? mne zabrala a zatiaľ sa mi kurie oko ani nevrátilo. skús teraz neexperimentovať a daj iba tieto náplasti. skús dve tri za sebou a keď nezaberie, tak radšej zájdi k doktorke. mne aj mojej mamine tieto zbrali, tak držím palčeky, aby aj tebe. 😉

silvapokorna
14. mar 2014

ahoj. skúšala si tie náplasti od Cosmos na kurie oká? alebo niekto iný? aké máte skúsenosti?

kiki68
15. mar 2014

@silvapokorna ahoj,ja som ich skusala, vobec nic,ani tuk, ako zmakci to kozu,mozno na nejake uplne mikroskopicke to zaberie,ale ked je to trosicku vacie,tak asi nie.Teda u mna vobec. Mne to nakoniec dali prec laserom, druhe som si dala prec ja, to bolo take mini tiez s wartner tekutym dusikom na domace pouzitie a este som na to nacapala tu vodicku,co sa dava na bradavice, toto som par krat zopakovala a svaty pokoj. Este moja teta si dala prec kurie oko nejakou ciernou mastou,vraj to paradne vytiahlo. Ze mala sit k lekarke na vypalovanie,ale ked tam videla niekoho jacat,tak si povedala,ze nejako inak to ist musi. Kamoska skusala ten luh z cibule a octu, lastovicnik a comos naplaste,nakoneic jej to ostranovali na chirurgii.

silvapokorna
17. mar 2014

@kiki68 Jej, tvoja teta mi pripomina mojho tatka. Ten radsej prisiel o zuby, nez by siel k zubarovi. Max. na pohotovost na vytrhnutie a to sa mu uz museli robit mzitky pred ocami od bolesti. 😀
Skoda, ze ti naplasti nezabrali. Mne tie Cosmosacke nastastie ano. Uz to asi bolo ozaj dost velke a bolo by to na dlho. Ja som mala iba malicke, kupala som casto v teplej vode s mydlom a pouzila vzdy niekolko naplasti a postupne vyskrabala. Kukam, ze tento rok sa mi este neobjavili. 🙂

mirka_aa
17. mar 2014

ja som mala rozsirene kurie oka na ploche chodidla asi 2x2cm a potom este okolo samostatne ocka..vypalovali mi to dusikom kazde tri dni asi 6x som bola a medzi tym som si na to doma davala taku vodicku co vyzerala jak lak na nechty verrumal ci jak sa to volalo no a pomohlo..ale teda zaujimalo by ma co je to ta elektricka ihla,znie to hrozne :P @rebeka7501

adka1978
17. mar 2014

Mne aj synovi pomohol roztok duofilm z lekárne:🙂))

rheia27
17. mar 2014

@silvapokorna jednoznacne duofilm 🙂

rebeka7501
17. mar 2014

@mirka_aa to aj tá technika je hrozná. injekcia na umrtvenie do päty (bohovsky to bolí) a potom sa to vypaľuje el. ihlicou - niečo na spôsob dusíka, ale odstraňuje sa koža aj s postihnutým tkanivom. jediné pozitívum je to, že mi to pomohlo. akonáhle bola vypálená "mater"kurích ôk, zmizli samé od seba aj ostatné. funguje to asi na princípe pýru (burina).

kiki68
20. mar 2014

mne to tym laserom robili prvy raz a aj anestezu pichli do toho palca, jezis ja som myslela,ye ma mucia v stredoveku...to bola bolest....este mi ten chirurg povedal,ze ste sa dobre drzala, ze ine nam tu strasne vrieskaju....

likoko123
29. mar 2014

Ahojte, čítala som si to tu pretože po celom chodidle má kurie oká 🙂 chcela by som si to dať vypáliť ale bojím sa následkov 🙂 ak mi niekto viete poradiť že ako to potom je ( kto máte skúsenosti) tak napíšte 🙂 ďakujem 🙂

silvapokorna
8. apr 2014

@rheia27 duofilm. prosím ťa čo to je? to počujem prvý krát. a nenašla som to ani na nete. ja poznám iba náplasti a používam na vačšinu vecí od zn. Cosmos. hlavne som spokojná s náplasťami na opary. tie mi bohovsky zaberajú. keď ich nalepujem hneď od prvého svrbenia, tak za tri dni ani neviem, že sa niečo chcelo vykľubať. 😀

civediamo
8. apr 2014

@silvapokorna http://www.docsimon.sk/tovar/duofilm-roztok-15ml ja som to tiež použivala,mne naplasti vobec nepomahali🙂

dada200
8. apr 2014

Odporúčam tiež duofilm, pomohol aj mne ; keď som mala asi 15 malých kurich ok na chodidle jedno veľké, aj manželovi, ktorý sa asi rok nevedel zbaviť kúrieho oka na ruke (chodil kožnej, ktorá mu to vypaľovala) A pomohol aj neterke ktorá taktiež chodila dlho ku kožnej S tým A nezmizli jej, až keď sme jej poradili duofilm.Vsetci sme sa ich zbavili do 2 týždňov A odvtedy už nemáme ani jedno kúrie oko.

satanka1
8. apr 2014

@silvapokorna ja som duofilm už pred pol rokom nevedela v lekárni zohnať..povedali mi,že sa nevyrába.
Ja osm mala hnusné kurie oká na rukách..veľa ich bolo a na 1.pokus mi zabral ten Wartner či ako sa to volá..to domáce zmrazovanie..už by som iné ani neskúšala.

Asi pred 15 rokmi mi vypalovali bradavice na nohách u kožnej a odpadla som im tam..mala som ich veľmi hlboké..odvtedy na kožné na vypalovanie nepáchnem.