Ako prebieha vyšetrenie na alergológii?

25. jan 2022

Prosím ako prebieha vyšetrenie na alergologii? Zajtra ideme s 5 ročným synom prvýkrát.

katren
25. jan 2022

je rozdiel dospely a dieta....asi mu nebudu robit co mne.....kozny test na ruke na 20 min s nou nehybat a potom spirometriu, takze tazko radit...

aaao
25. jan 2022

@katren kozne testy robia aj malym detom 🙂

kika831
25. jan 2022

My sme boli nedavno a robili mu kozne testy, krvne neboli zatial potrebne.

katren
25. jan 2022

@aaao no, priznam sa, neviem si predstavit, ze by 5 rocne 20min sedelo, aby nepohlo rukou....ci detom robia na inom mieste?

aaao
25. jan 2022

@katren mojmu 3 rocnemu dokonca robili 🙂 a rovnako ako aj dospelym na ruke 🙂

aceris
25. jan 2022

Zalezi od toho kvoli comu ides. V prvom rade pohovor s rodicom, anamneza. Potom sa dohodne dalsi postup...krvne testy, kozne testy a pod.

sona96
25. jan 2022

@katren aj deťom robia na ruku. Moja alergiologicka má v čakárni detský kútik, kde si deti druhou rukou môžu kresliť.

autor
25. jan 2022

Hlavne mam obavu z odberu krvi, to som chcela zistiť či budú robit. No snad nie

autor
25. jan 2022

Ideme tam kvôli častému kašlu a mozno aj astme

iwanka222
25. jan 2022

My sme boli minuly tyzden tiez kvoli castemu kaslu. Popocuvala ho a kedze pocula vrzoty na pravej strane priedusiek tak nam dala lieky a inhalatory na preliecenie najprv. Vraj sa neodporuca robit testy ak dieta kasle alebo je nejak nachladene.

aceris
26. jan 2022

ked nemate vopred dohodnuty odber krvi, tak isto na prvej navsteve nic take nebude.

autor
26. jan 2022

Tak chcela aj brat krv ale neboli sme na lacno tak mame ist ku našej Dr na odber. Držte palce