Ako pribrať?

slniecko263
7. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte dievčatá poradíte mi ako pribrať? Prekonala som liečbu Helicobactera a schudla som 9 kg a chcela by som pribrať už sa snažím jesť pravidelne viackrát a menších porciách lebo ešte nemám taký žalúdok ako predtým je akoby citlivý asi to potrebuje čas.

egonsk
7. jan 2024

@slniecko263 nikam sa neponahlaj, chce to len cas. Ak to budes silit, narastie ti pivne brucho a tretia brada mozno, pricom zvysok tela ostane chudy a potom budes nestastna, ze ako sa toho zbavit.

bublinka1426
7. jan 2024

tak jedz kaloricke jedla. ( neznamena ze tazke na travenie) chapem ze mas asi daku dietu / upravu stravy...

denkabemommy
7. jan 2024

@slniecko263 úplne rozumiem, čím si prechádzaš. Pred 1.5r som schudla 7kg. Stále ich nemám všetky naspäť. Ale treba si dať čas. Uvedomiť si, že dôležité je to, že je človek zdravotne už okey, kilá prídu postupne. Podstatné je mať vyšší kalorický príjem,ideálne vyváženej stravy ale aj k tomu sa dopracuješ postupne. Hlavne buď v pohode, držím palce.

slniecko263
autor
7. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@denkabemommy snažím sa jesť pravidelne viackrát za deň menších porciách ale niekedy idem na WC aj 3 krát alebo 4 krát za deň snažím sa byť v pohode aj mlieko a jogurty sa bojím jesť lebo sa bojím že ma preženie

madeincssr
7. jan 2024

@slniecko263 a preco chces pribrat, mas v suvislosti s tym nejake problemy? Nechaj tomu volny priebeh, jedz pravidelne, pestro, zdravo a telo si najde svoju rovnovahu.

slniecko263
autor
9. jan 2024
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@denkabemommy môže byť že ten žalúdok môže byť ešte citlivý na niektoré jedlá alebo potraviny? Lebo niekedy sa stane že mi to nesadne a idem na WC môže to byť? Lebo jem pravidelne viackrát za deň a menších porciách.Lebo áno mlieko nepijem ani jogurty nejem lebo sa bojím že čo mi to spraví na žalúdok čo si ty myslíš?

kubkovamama
9. jan 2024

@slniecko263 jogurt práveže je vhodný..len nie sladeny umelý akože jogurt.Strukoviny,teplé kaše,kukni ajurvédska strava-bez dráždivých korenín,kurkuma je super.Probiotika.Silove cvičenie.Tiez som také nič a vždy mi pomôže cvičenie,už po mesiaci nejaké to kilo nabehne,aj psychika a trávenie sa upraví.Len treba byť dôsledná a trpezlivá,pomaly to pojde