slniecko263
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.
slniecko263
autor
28. jan 2024

@vakatko Môže ma aj z tých antibiotík niekedy bolieť? Jem pravidelne viackrát za v menších porciách

slniecko263
autor
28. jan 2024

@marca12 to nie sú probiotiká?

slniecko263
autor
28. jan 2024

Ahojte som 2 mesiace po prelieceni antibiotík na Helicobactera kontrola bola v poriadku Helicobacter tam nie je antibiotiká pomohli dnes ma trochu bolel žalúdok môže to byť ešte z tých antibiotík? Že mám taký citlivý žalúdok? Poradíte mi niečo? Nejaké probiotiká?

slniecko263
autor
28. jan 2024

@taktotedanie som z toho trochu nešťastná tak hľadám ľudí ktorý prežívajú to isté alebo si s tým prešli

slniecko263
autor
28. jan 2024

Ahojte už sú to 2 mesiace čo som užívala antibiotiká na helicobactera, kontrola u lekára vyšiel negatívny antibiotiká ho zničili. Cítim sa trochu lepšie,ale stále ten žalúdok není taký aký by mal byť všetci hovoria že to chce čas jem pravidelne viackrát za deň menších porciách ešte som aj schudla aj z toho mám stres lebo to nejde hore dlho to trvá. Je tu niekto taký čo prekonal Helicobactera? A tiež schudol? Čo Vám pomohlo? Neviem aké probiotiká si mám kúpiť či EXhelico? Alebo iné poteším sa každej správe som z toho nešťastná. Ešte mi kázali užívať liek Famotidin

slniecko263
autor
26. jan 2024

Tiež si mala Helicobactera? Aj si schudla? A Famotidin ti pomohol? Ako často si ho užívala?

slniecko263
autor
26. jan 2024

@taktotedanie užívala si ten liek? nemá vedľajšie účinky?

slniecko263
autor
26. jan 2024

Ahojte máte niekto skúsenosti s užívaním lieku Famotidin? Mne ho dali na zotavenie žalúdka po liečbe Helicobactera. Nemá vedľajšie účinky?

slniecko263
autor
25. jan 2024

@simsalabim povedal že to chce čas

slniecko263
autor
25. jan 2024

Tak si ich mám kúpiť?

slniecko263
autor
25. jan 2024

@simsalabim probiotiká mám Biopron premium 9 a EXhelico že sa dáva len pri liečbe Helicobactera

slniecko263
autor
25. jan 2024

Ahojte je tu niekto kto schudol pri liečbe Helicobactera? A ako dlho trvalo pokiaľ ste pribrali naspäť?a čo Vám pomohlo ? Ja som po liečbe už 2 mesiace aj žalúdok nemám taký aký by mal byť neviem či to chce čas

slniecko263
autor
25. jan 2024

Ahojte je tu niekto kto prekonal liečbu Helicobactera? A ako dlho Vám trvalo zotavenie? A ako to máte so stolicou na veľkú potrebu ? Ja niekedy idem na veľkú potrebu aj 3 krát za deň a už mám trochu strach tak si dám tabletku proti hnačke lebo pri Helicobacterovi som mala také problémy bolesť žalúdka, hnačka atď... Mám dve detičky a potrebujem fungovať normálne

slniecko263
autor
24. jan 2024

@zuzanka.zuzu ja viem že potrebuje len vždy keď idem na WC 3 krát už dostanem strach že sa mi to vráti

slniecko263
autor
24. jan 2024

@cookie29 tieto strašne dlho ani neviem a aké by som mala užívať?

slniecko263
autor
24. jan 2024

@cookie29 probiotiká stále užívaním Biopron 9 premium

slniecko263
autor
24. jan 2024

Ahojte chcela by som sa opýtať ako často chodíte na veľkú potrebu za deň? Ja som prekonala liečbu Helicobactera a odvtedy chodím na veľkú potrebu aj 3 krát za deň ako kedy a už sa bojím a dám si tabletu proti hnačke čo mám strach lebo pri Helicobacterovi som mala bolesti žalúdka, hnačky atď... A odvtedy sa bojím keď sa niečo také stane každý hovorí že to chce čas viete mi poradiť?

slniecko263
autor
20. jan 2024

@tanyan niekto priberie niekto schudne ja by som potrebovala pribrať ale ako? Jem pravidelne viackrát za deň a menších porciách a stále nič

slniecko263
autor
20. jan 2024

@walentina7 bola som u lekára a vzorku stolice poslali na vyšetrenie tak to bolo aj prvý krát keď mi ho zistili a ďakujem len keby som už bola fit aj ten žalúdok není ako predtým aj som schudla aj z toho som nešťastná a mám stres každý hovorí že to chce čas ale ako dlho jem pravidelne viackrát za deň menších porciách

slniecko263
autor
20. jan 2024

@walentina7 v novembri som užívala lieky antibiotiká

slniecko263
autor
20. jan 2024

@ivangeline takže jej nič nepomohlo?

slniecko263
autor
20. jan 2024

@ivangeline a tiež prekonala Helikobaktera?

slniecko263
autor
20. jan 2024

Ahojte prekonala som liečbu Helicobactera už som bola aj na kontrole po mesiaci zo stolice a výsledky sú v poriadku Helicobacter zmizol ale som schudla som 9 kg a som z toho nešťastná a mám stres aj keď pár dekov priberiem tak za chvíľu sú preč som z toho už zúfalá a mám stres asi aj to není dobré ten stres a váženie sa jem pomenej a viackrát ale ten žalúdok není akoby mal byť je tu taký niekto čo má takýto problém?

slniecko263
autor
19. jan 2024

@ivkav5 tak ktorý helicid?

V diskusii: Lieky na kyselinu