Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako riešite zarastanie na tvári?

emilkovci
29. dec 2015

Baby, uz roky mi rastu tmave chlpky na tvari, na brade, pod bradou a zboku pri usiach. Ma to aj moja mama...Teraz sa to ale nejako zhorsuje:( Vytrhavam, trapim sa s tym...mate s tym niektora skusenost, cim to moze byt? pred cca 3 rokmi som bola aj na endokrinologii, tam nic nezistili, mam ist zase? alebo co mozu byt este priciny? dakujem za podelenie sa so skusenostami...

jarmilla
29. dec 2015

Hormony zato mozu

maslenka47
29. dec 2015

@emilkovci tipnem si ,ze to bude tym istym, preco ti rastu chlpy pod pazuchou a medzi nohami. Ani by ma nenapadlo riesit to inak, ako ostatne vymenovane miesta - holenim (resp odstranovanim ochplenia). Kvoli par chlpom do seba pchat alebo na seba natierat nejaku chemiu mi nepride zrovna najlepsi napad. Samozrejme pokial nemas po tyzdni bradu ako dedo mraz, potom by asi fakt bolo na mieste hladat nejaku medicinsku pricinu.

svetkaadamko
29. dec 2015

@emilkovci ja mam presne ten isty problem a stve ma, ze si neviem spomenut, kedy sa to vlastne zacalo. Nebola som s tym ani u lekarky, kedze predpokladam, ze by aj tak nic nezistili alebo by nasadili liecbu a to ja odmietam. Premyslala som uz nad depilaciou laserom, ale neviem ci to bude stat za tie peniaze. Takze sa s tym tiez trapim

emilkovci
autor
29. dec 2015

@jarmilla praveze vysledky krvi z hormon.vysetrenia som mala ok...

emilkovci
autor
29. dec 2015

@maslenka47 kde to este riesit? poslala ma dr. k endokrinologovi, ten vtedy povedal, ze vsetko ok...co este mozem riesit? ak bude treba, pojdem🙂

nutrimas
30. dec 2015

@emilkovci Zvycajne na pricina byva vyssia produkcia muzskeho hormonu, cize horm. nerovnovaha. Jednym z riesenie je kozmeticke osetrenie - depilacia + odporucame na harmonizovanie hladiny hormonov pupalkovy olej. Je to jeden z top prirodnych pomocnikov pri roznych "zenskych" problemoch, harmonizuje zenske vnutro. Odporuca sa uzivat pravidelne a dlhodobo, 1KL rano a vecer: https://www.modrykonik.sk/market/vyzivove-dopln...
Je to jednoznacne lepsia volba ako telu davkovat synteticke hormony, ktr. navyse zatazuju pecen.

martika11
31. dec 2015

@svetkaadamko - Ja som začala chodiť na lekársku kozmetiku, zo začiatku bolo treba viackrát, potom 1x za rok alebo za dva. Tam mi to vypaľovali elektrickou ihlou. Bolo to nepríjemné, ale dalo sa to vydržať.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli