Ako sa čo najrýchlejšie zbavím oparu na pere?

jeminije
22. dec 2022

Baby spravil sa mi opar pľuzgier na pere dávam si na to sudocrem nepomáha čo mám robiť ako sa toho najrýchlejšie zbaviť??

bilberryday
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mandzula
22. dec 2022

Ked nemam moznost ist do lekarne (zinok, B-komplex, lyzin, HerpeNorm), tak si davam cajovnikovy olej.

barbied
22. dec 2022

@jeminije b komplex, zovirax..a ak by mala nejama kozmetička čas, nech ti prejde ozonizerom. Je to topka

mandzula
22. dec 2022

@barbied ozaj, na ozonizer som zabudla, mam ho doma a je super.

vierocka1818
22. dec 2022

@jeminije mne pomaha serum s vit. C, potriet

anavivana
22. dec 2022

Akonáhle začnem cítiť brnenie na pere, potieram týmto: https://www.drmax.sk/dr-max-herpes-care-gel-8ml...
Aktuálne majú síce výpadok, ale na nejakej predajni určite bude ešte dostupný.
Je fakt top, vytvorí bariéru a opar/herpes sa už ďalej nerozvíja. A aj krásne vylieči. A to píšem ako človek s nonstop herpesmi 👍

sona110
22. dec 2022

Ja mám často opar,a pomáha mi toto tea tree olej roll on,+B-Kompleks.

dadka128
22. dec 2022

@jeminije vit B .. ak si kúpiš vo forme kvapiek tak si tamponikom to nanasaj priamo na hepres, a ak tabletky nechj vždy jednu rozpustiť do vody

lucijalucy
22. dec 2022

Zovirax duo.

zuzanka.zuzu
22. dec 2022

herpesin 👍 pre mňa je to zázrak. lieči veľmi rýchlo, dokonca po rokoch už viem, že ak potriem keď svrbí a ešte len sa ide vyduť, tak niekedy sa ani nespraví 😀 napr.tea tree bolo ako potrieť vodou, akurát smradľavou, nepomohol mi vôbec

athena27
22. dec 2022

oreganový olej, dať na vatovú tyčinku a často potierať. u mňa posobí najrýchlejšie.

h2o2
22. dec 2022

Mne pomaha dezinfekčný na ruky taky ktorý je proti herpetickym virusovom dam na vatu a nechám pôsobiť plus 2 tbl B komplexu. Ak to dáš hneď na začiatku neurobi sa ani pluzgier.

jeminije
autor
22. dec 2022

Ďakujem baby skúsim, mám doma aj benzinalcohol dezinfekcia môžem aj s tým?