Ako sa cvičí SM systém?

iveta7677
13. apr 2019

Citala som, ze sms system ma 12 zakladnych cvikov.Existuju potom nejake specialne cviky ked niekto ma vyskocenu platnicku v niektorom segmente alebo skoliozu?Respektivne ako sa zostavuje cvicebny plan pre jednotlivych pacientov?Dakujem.

0silvia0
13. apr 2019

@iveta7677 specialny cvicebny plan ti zostavi fyzioterapeut podla poskodenia chrbtice

iveta7677
autor
13. apr 2019

@0silvia0 ďakujem. No čo som pozerala na internete, tak toto cvičenie je dosť náročné kvôli správnemu držaniu tela, dýchania atď. Som sama zvedavá.

0silvia0
13. apr 2019

@iveta7677 je to naozaj narocne sa tieto cviky naucit spravne cvicit. Ale skoleny fyzioterapeut ta to nauci a cviky zostavi podla potreby. Je tu aj skupina sm system, mozes sa pridat

iveta7677
autor
13. apr 2019

@0silvia0 ďakujem.

evkamotka
13. apr 2019

Prihlas sa na kurz. Ja to cvicim uz pol roka a stale ma fyzioterapeutka opravuje, aj ostatnych

evkamotka
13. apr 2019

Cim chcem povedat, ze doma z knihy, videi, sa to podla mna neda naucit. Tie skor ako doplnok ku kurzu

iveta7677
autor
13. apr 2019

@evkamotka ano samozrejme chcem ist individualne.

figazzz
22. jún 2019

Nie je to narocne. Je to inspirativne a zabavne cvicenie s mimoriadnym efektom na rozdiel od operacie s naslednymi starostami. U mna jedina vec, ktora zabrala po 7rocnom trapeni a neustalych vysetreniach a opakovanych bolestiach. Urcite ale odporucam absolvovat kurz ci uz v skupine alebo individualne. Potom uz staci 20-30 min denne doma alebo v praci ak je taka moznost a chrbat bude spolahlivo fungovat dlhodobo. Uz to cvici vela fyzioterapeutov,treba si najst v okoli toho svojho pripadne ist na kurz. Ja mam za sebou kurz s Michalom Tomulcom a velka spokojnost. Popri tom aj v Brusne u fyzioterapeutky. Naozaj to skuste,skoda stracat cas ked bolia krize a toto je za malo penazi uzasny efekt.