Ako sa lacno obliecť?

15. máj 2024

Baby, nemám žiadne veci a bohužiaľ momentálne ani peniaze navyše, ako sa lacno obliecť? Okrem sekacov, lacné retiazce New Yorker, Takko a podobne? Prípadne máte ešte iné tipy? S bazarom je to otázne... Niekedy predávajúca odfotí nové a predá o 3 roky 😀

lenkit
15. máj 2024

Akú máš veľkosť?

autor
15. máj 2024
solange7
15. máj 2024

A aky mas rozpocet? Lebo ked si kupis 10 lacnych veci, mas sice nieco kupene ale dokopy to k sebe nemusi ist a tym padom nemas nic.

tiana080
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. máj 2024

@solange7 tak 100vku mesačne viem nájsť... Ide mi skôr o doplnenie šatníku, ale zrovna mám len také skôr basic veci a možno by sa mi zišli aj iné basic.

lakebabe
15. máj 2024

Kupuj základné veci v podobných farbách aby sa ti všetko hodilo ku vsetkemu,potom toho nepotrebuješ toľko nakupuj v jednom štýle, aby to malo systém. Napr ja mam tie isté tielka v bielej čiernej krémovej to isté krátke rukávy a dlhé. Absolútne nemám potom problém kombinovať saka mam tiež dve cierne jedno biele atd... proste všetko sa mi hodí ku vsetkemu
Vytvor si kapsulovy šatník jedny kvalitné nohavice, rifle co nosíš najviac a tak nech sa ti to hodí k sebe
Tenisky mam troje co sa mi hodia ku vsetkemu
Musíš si nájsť svoj štýl, drahšie kupujem , kabelky, topánky, ostatne vieš kúpiť aj v bežných módnych značkach

autor
15. máj 2024

@lakebabe to mi aj napadlo, že keď si kúpim fialové tričko, tak moc sa to k ničomu nehodí.

lakebabe
15. máj 2024

Toto som už dávno prestala robiť, vážne nastuduj si videa na YouTube ako na kapsulovy šatník. Základné farby , ktoré máš rada a nebudeš toho potrebovať vela. Takto ráno vstanem a vždy si mam co obliect

solange7
15. máj 2024

Tak tento mesiac este pockaj, a buduci budes mat 200€ to akurat zacnu letne vypredaje v H&Mku aj zare a podobne. S tym uz by sa dalo nieco podniknut. Kratase 15€, 3x saty po 20€, 2tielka po 10€, 2 bluzky po 15€, a nejake sandale za 20€... este ti aj ostane na nejake vzdusne nohavice a letnu kabelku. 😀

bublinka1426
15. máj 2024

sekond hand.

pluss
15. máj 2024

FactCool

huginko
15. máj 2024

@solange7 kratase ci kratasy? 😃Za 15 eur, neviem

ellca123
15. máj 2024

Modrý koník má skupiny kde sa dražím,ceny skôr charitatívne
A máš tu aj bazarik

macekovam
15. máj 2024

Posli mi adresu.. Budeme triediť šatník. A topánky akú veľkosť nosíš? Si žena? Máš aj deti?

syslik81
15. máj 2024

za 100 vies kupit kvalitnejsi kusok co ti vydrzi .. dalsi mesiac dokupis a tak si vyskladas kapsulovy satnik .. nekupovala by som v lacnych retazcoch-vyoeres 2-3 x a vyzeras ako sedlak v zahrade ...

barka2003
15. máj 2024

Ja objednávam zo she-in fakt lacne oblečenie v skoro všetkých objednávkach mi prišli kvalitné kúsky a sú tam naozaj rozmanité kúsky dole pod vecou máš napísané aj recenzie aj fotky 🙂 poštovné žiadne nad 10 eur a príde ti to do 12 dni kuriérom priamo domov 🙂 CA a HM sú dosť drahé obchody za tu istú vec v CA dam polovicu niekedy štvrtinu ceny 🙂

madeincssr
15. máj 2024

Urob si vylet do velkeho mesta (s rodinnym prislusnikom, kamoskou...) a prejdi vela sekacov. Su tam niekedy aj nove veci a niekedy clovek najde poklad/y. Ale chce to vela sekacov a trpezlivost. Nekupovat za kazdu cenu, ze "aha ake lacne". Vo velkom meste byva aj Primark a nejake basic veci sa obcas najdu aj tam.

lejllamt
15. máj 2024

Ešte v Pepco môžeš niečo nájsť a Kik...

luckajozko21
15. máj 2024

aj F&F, tchibo... vsade cakaj na zlavy, su takmer stale. Uz poriadne dlho nekupujem nic za plnu sumu. Urob si zoznam co potrebujes. Popozeraj na strankach co maju. Urob si screenshoty do telefonu/prezri pinterest/IG na inspiraciu. Ked bude zlava nabehni do obchodu/objednaj. Ak si to vopred premyslis, tak kupis len veci, ktore naozaj potrebujes a chces. Potom ti z budgetu vyjde sem tam aj na kvalitnejsi kusok. Pekne postupne si vybudujes satnik, kt. potrebujes. Odporucam sledovat zlozenie - radsej 1 bavlnena kosela ako handra z umeliny. Radsej lanove ...

minenkak
15. máj 2024

Pošli adresu, ti pošlem čo nenosím,zaplatíš len poštovné

mikitilik29
15. máj 2024

100 e mesačne je celkom slušná suma si myslím 😃

lucylaw
15. máj 2024

Mňa by len tak zo zvedavosti zaujímalo,prečo nie sekáče? Ja mám odtiaľ dosť kvalitných kúskov,saká,šaty,ktoré som kúpila po 4 eurá..Preto trošku nerozumiem,prečo sekáče odmietaš,obzvlášť ak nemáš peňazí nazvyš..

minenkak
15. máj 2024

100€mesacne si schopná dať za oblečenie?veď toho fest veľa nakúpis,about you malo teraz výpredaj,som si kúpila bundu na polovicu zlacnenu,blúzky sú po desať, dvadsať eur,dokonca som si kúpila krásnu za deväť a to normálna cena bola skoro štyridsať ,nohavice tak isto.Boze 100€ a to si nedokážeš nič kúpiť!

ninusa221
15. máj 2024

Ahoj neviem či si skôr elegantná alebo športová. Ale ja mám napríklad teraz na tento prechod jar/ leto uzasne tenké nohavice v rôznych farbách ( ružová,zelena, krémová, biela atd) mám 3 saka farebne a jedno neutrálne, pár blúzok a fakt sa to dá pekne obmieňať.

andrejka1974
15. máj 2024

Rifle tričko mikina môj bežný autfit

pralinka86
15. máj 2024

Pozri bazar, napr ten co sa tu nemôže menovat na v. Je tam tolko toho, ze nove veci s visackou/bez nej baby predávajú za malo..poprosis o rozmery a je velka sanca sa trafit.
Pripadne take ako about you, zalando, kde mas vratenie tovaru zadarmo ak nesadne... Tak stale mávajú nejake zlavy.. neviem co ptrebujes, ale postupne kupuj. Zakladne neutralne oblecenie bez všakovakých multi vzorov, co vies lahko kombinovať

zuzana9393
15. máj 2024

Tiež radím radšej nejaký bazár. Stačí si pozrieť pár videí a info o tých lacných veciach, prečo vlastne su také lacné.... V akých podmienkach pracujú ľudia, ktorí ich robia....

feb13
15. máj 2024

Remixshop