Ako sa zbaviť pocitu úzkosti?

safranca
24. nov 2013

Neviem ako sa zbavit pocitu uzkosti ked vidim alebo si pisem s tehulkou o porode a atd vtedy si spomeniem na moj porod a je mi uzko na prsiach a je mi do placu co s tym mam robit aby mi tak nebolo

sandy84
24. nov 2013

Asi si mala ťažký pôrod.možno by pomohlo keby si začala sledovať iné témy.oblečenie,účesy...

demo
24. nov 2013

@safranca horcik plus cas. mala ma iba 3 mesiace a na hororovy porod sa dlho neda zabudnut. ak mas s kym, rozpravaj o tom a plac. to pomaha. musis to zo seba dostat, dokladne to rozanalyzovat a prijat to ako zivotnu skusenost.

safranca
autor
24. nov 2013

Ibaze ja som mala dobry porod isla by som rodit aj kazdy mesiac keby to islo mne chyba to brusko citit ju v sebe a to vsetko okolo a hlavne ten prvy tyzden ked uz bola s nami

ivanakir
24. nov 2013

Ja som mala tazky porod a druhy som nechcela normalny, ale cisarsky- normalne som si chcela radsej dat rozrezat brucho ako rodit, no ako sa hovori , clovek mieni, pan boh meni- rodila som aj druhe normalne- nejako to bolo take rychle...no samozrejme s komplikaciou... Po porode som myslela, ze sa zblaznim, vela som o tom citala, mozno skus psychologicku a vyrozpravat sa.... Ver mi, cas vsetko zahoji.... Aj mne je este niekedy uzko, ked si spomeniem na porody, no ver, ze niekedy si povies, ja som to zvladla a mam zdrave deti, ako niekto musi pozerat na chore dieta, za ktore by dal aj zivot....a viem o com vravim- mala som postihnuteho brata!!!! Veeela stastia. Su to aj hormony- da sa to doporiadku