Ako bojovať proti pocitom úzkosti?

21. nov 2019

Ahojte, mate niekto pocity uzkosti? Ja to mavam casto, zvycajne z nicoho nic. Rozbusi sa mi srdce a mam pocit na vracanie a taky ten pocit, ze sa stane nieco zle. Skusam vtedy predychavat brucho, mysliet na nieco ine, ukludnit sa, ale nic nepomaha. Lieky neberiem ani nechcem. Mate s tym niekto skusenosti? Ako proti tomu bojovat?

malebiele
21. nov 2019

ahoj, ja som toto mala a preslo ma to potom same od seba, mavala som taketo navaly bez nejakeho konkretneho dovodu, proste z nicoho nic to na mna prislo, naval strachu, paniky, az mi prislo zle, bolo mi na odpadnutie, busilo mi srdce. upokojovala som sa iba predychavanim a "utekom" do bezpecneho prostredia, tam kde som to poznala a citila sa ok. postupne to same nejak vymizlo a za posledne 4 roky som to mala asi uz len 1-2x tento pocit, stav

galioska
21. nov 2019

Mrkni pod tvoj príspevok nižšie kopec diskusii o Tom😉❤️

autor
21. nov 2019

@galioska dakujem, mrknem 🙂

thekacicaa
21. nov 2019

Priznaky nedostatku magnezia. Zacni brat pravidelne Magnezium citrat alebo laktat. Na zaciatku aj 3x denne. Po niekolkych mesiacoch znizit na 1x tab a brat dlhodobo.

system
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka2611
21. nov 2019

Tiez to mavam plus pocit ze sa zadusim ze neviem dychat pomaha mi ked vybehnem von predycham to a musim si dat persen je to na prirodnej baze. Ale ked to na mna pride aj 2 tyzdne neviem v noci spat stale ma budi ten pocit uzkosti plus zaludocne problemy s tym spojene

gabilili
18. júl 2020

@mirka2611 ahoj ako to riešiš keď to na teba príde v noci... Mne sa to teraz robí už druhú noc po sebe 😔

mirka2611
20. júl 2020

@gabilili neviem to ovladat musi to nejak prejst samo vzdy nad ranom to az prejde same od seba a potom uz spim kludne