Ako si vyvolám menzes?

arisu
11. apr 2016

Ahojte ako vyvolať menštruáciu? Vždy mi chodí načas max. 2 dni mešká ale teraz mi mešká už 8 dní a tehotná na 100% nie som . Čo s tým ? ☹

janezz
11. apr 2016

@arisu Ku dr. na gyndu dá ti injekciu.

arisu
autor
11. apr 2016

@janezz a niečo bez inekcie?

tobnuf
11. apr 2016

Zavolaj si gynekologovi a spytaj sa ho ake su moznosti..

vivuska666
11. apr 2016

@arisu daj si červene víno, urob 100 drepov a potom horucu vanu.

evkafekete
11. apr 2016
Používateľ evkafekete je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evkafekete.

@arisu ked pojdes ku gyn budes mudrejsia 🙂

misel0806
11. apr 2016

Na 100% nieje nic. Ale ak si si ista.. Vyvolavacka by ti ich urcite spustila😁

qidko
11. apr 2016

@vivuska666 JA BY SOM NEZVLADLA ANI VINO NIE TO 100 DREPOV😀

arisu
autor
12. apr 2016

@vivuska666 Ďakujem vaňa zabrala ;)

zlatka03
12. apr 2016
Používateľ zlatka03 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zlatka03.

@arisu ja som vanu niekolko krat skusala a vobec nepomohlo 🙂

priora
12. apr 2016

Mne pomahalo vino aj vana a ked som za dva dni vypila 2 flase vina a dala horucu vanu a menzes nikde nakoniec som zistila ze som tehu 🙂

slavenka6
12. apr 2016

mne taky vino 🙂

travnerka12
12. apr 2016
Používateľ travnerka12 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od travnerka12.

@priora to si potom dobre zistila, aspon vinko si si vychutnala 🙂

priora
12. apr 2016

@travnerka12 tak ked ms nikde som este slusala opacny efekt a to citron ale to tyzden pred menzesom mi zas pomaha uz som bola tak dopletena 🙂

katka1981
12. apr 2016

@arisu, mozno blba otazka, naco potrebujes vyvolat MS? Mozno ti len zblbol cyklus. Ja som raz v auguste alebo v juli nedostala a bola som u dr., brala som dokonca HAK a dr. mi povedal, ze mi vynechal cyklus z tepla, vzal mi krv, tehotna som nebola a nedal mi nic a som aj rada, lebo ja injekcie neznasam. A na dalsi mesiac mi prisiel MS uplne ukakovo, akoby mi nevynechal, presne vcas. Pokial neplanujes dieta, alebo nemas extra dovod, naco potrebujes vyvolat MS? Ja by som to nechala zatial na prirodu. Zbytocny zasah do organizmu. A inak ajkeby si tehotna bola, vyvolavacka nevyvola potrat ale tehotenstvo podpori.

erika161
12. apr 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

@priora no ked ms meska vtedy clovek nevie ze co.. ja som to vzdy mala tak ze mi meskali a chodili si ako sa im zachcelo :D

1erika3
12. apr 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

najlepsie si dat pohar cerveneho vinka a aspon mne to velmi pomaha a pridu hned 🙂