Ako správne ošetriť pokožku v oblasti bikín po holení?

feemina
11. dec 2013

Vyskúšala som všetko možné a vždy pokožka ostane červená s pupáčikmi☹

paskolinka
11. dec 2013

holit najlepsie po kupani alebo dlhsej sprche, chlpky trochu zmaknu alebo co 😉 , na osetrenie pokozky po holeni je dobry napr. detsky puder

luba28
11. dec 2013

asi nemas vhodnu ziletku,mne sa najviac osvedcila venusz s gelom,..ten pri styku s vodou navlhne a je taky mazlavy,cize ked sa holis,neni to drazdive a nevysusuje,.....a nic neostava a neni potrebne osetrovanie,len normalne sa natriet telovym mliekom,....

petruci6
11. dec 2013

Kokosovy olej aj na holenie aj po holeni

leonela666
11. dec 2013

...tá Venus žiletka je dobrá, holiť treba v smere rastu chĺpkov a následne natrieť riadnym telovým mliekom či krémom...

ingulik
11. dec 2013

Mne pomohlo holit sa so strojcekom...so ziletkou to vzdy svrbelo a bolo cervene...

freyjanr
11. dec 2013

Ahoj mne pomáha tekuty púder

nanulik
11. dec 2013

sudocrem, jedine a len sudocrem,

kinna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelika666
11. dec 2013

po oholeni natriet levandulovym olejom/extraktom/serom - ma protizapalove ucinky.. alebo aj salvia ci harmancek.. alebo ako uz bolo aj vyssie spominane kokosovym olejom..

stanislavao
11. dec 2013

niekomu ziletka vadi, niekomu nie. treba skusit inu ziletku. a skusali ste aj original krem po holeni, napr. nivea? ja nepouzivam nic a nikdy ziadne vyrazky, cervene, ani nic nemam.

m_ij_ka
12. dec 2013

strojček je jednoznačne lepší ako žiletka, každému vyhovuje niečo iné, po holení natieram telovým mliekom

kazunomiya
12. dec 2013

predovsetkym, holit sa v smere rastu chlpkov. mne uplne staci tento trik a pupaciky sa netvoria. a samozrejme novou, ostrou ziletkou.
ja si vacsinou uz potom na to nic nedavam, radi sa vselico, od detskeho pudru po specialne pripravky, ale ja si len vynimocne dam kokosovy olej alebo nieco ine upokojujuce.
ale fungoval mi dobre aj depilacny krem (pokial nie si nan precitlivela, predsa len je to agresivnejsia chemia) alebo epilacia cukrovou hmotou, ale to som sa natrapila kym som prisla na to ako to spravne robit.