• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vám prišiel menzes po laparoskopii?

27. októbra 2014 
@lufinka83 ahoj, kde si bola na laparke? gratulujeme k babenku :slight_smile:
23. máj 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orchidea0 ahoj, ja som bola v Malackách...dlhé 4 dni :slight_smile: ale oplatilo sa :slight_smile: ďakujeme...
ty si tiež už po laparke?
23. máj 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natalca Ahoj:slight_smile: Dnes je to 3 týždne od laparoskopii. Vyberali mi cysty a ešte našli zrasti, ktoré som mala po prvej operácii. Keďže mi vyberali aj zrasty , mala som z brucha vyvedený redon, to je taká hadička, ktorá odvádza tekutinu kt. tam má byť. Ale to v beznom prípade nezavádzaju. Nemusíš sa báť, akurát pre mna bolo divné, že ma operovali v gynekologickej polohe, aj ked mi robili laparoskopiu, ale prezila som. To s tymi vetrami a ramenom je pravda:slight_smile: A vtip na záver co sa týka sexiku. Pýttala som sa mojho gynekologa kedy možem mať, a on mi povedal že ak ho chcem mať, tak mi ho povolí, a ak ho nechcem mať, tak mi ho zakáže, ako fooopa. Mením, neviem si predstaviť, keď budem čakať bábo takéhoto doktora....jaj, vcera som skusila už aj pohyb, bicykel a zvládla som to, no aj s chôdzou hore kopcom:slight_smile:
držím palce
8. aug 2012 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stanullik tekutinu kt. tam nemá byť. A zrasty...
8. aug 2012 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: vedeli by ste mi poradit,na laparke s prefukmy vajecnikov som bola 6.11.2012 mestruaciu som mala dostat 6.11.2012,,poh styk som mala 11.11.2012 a 15.11.2012 dnes je 11den od laparky a menstruacia este nedosla,dnes som mala aj strasne bolesty na pravom vajecniku :frowning2: vipila som nospu a trosku to preslo mozte mi prosim vam niekto pomoct dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2012 o 15:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kveta klystýr musí byť????
25. sep 2014 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zalubena Musí. Mne dokonca dávali večer, hoci som ten deň nič nejedla a ráno v deň operácie. Dalo sa to prežiť.
26. okt 2014 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zalubena ja som to mala pred laparo rovnako ako 17alexis, a tiez som den predtym nic nejedla...
27. okt 2014 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, inac by ste mohli pridat svoj prispevok- svoju vlastnu skusenost aj pod clanok laparoskopia v nasej wiki...
27. okt 2014 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok