Akútny tinnitus 2 týždne

sasenka1307
29. apr 2019

Ahojte.. uz som sem pisala. Bola som v TT na infuziach.. vybrala som ich celkovo 9. Nepomohli.. po prichode som mala bolesti hlavy a tocenie, nizky tlak... prosim vas je tu niekto komu nieco pomohlo ked sa veci riesili rychlo? V Piestanoch mame aj hyperbaricku komoru.. mam to vyskusat? Zatial len beham po lekaroch.. vsade citam, ze ludia sa s tym len ucia zit.. nechcem sa s tym zmierit este.. vraj mam kyfuznu krcnu chrbtiu.

sasenka1307
autor
8. máj 2019

@eliska13 Na RTG mam napisane: napriamena lordoza az kyfoticke postavenie krc chrbtice... rehabilitacie mi zacinaju od 15.5.. netusim, ci takyto stav dokazem este zvratit.. ale z predstavy, ze ma uz neprestane boliet hlava je mi zle..

sasenka1307
autor
12. máj 2019

@detestazione jeden vstup 75eur a 75min si tam

detestazione
13. máj 2019

@sasenka1307 aj ti to pomaha??

milus777
17. máj 2019

@sasenka1307 ahoj. No aj mne par dni zacalo piskanie v uchu. Sumenie tiez. Je to neprijemne. Som trochu prechladena tak som to pripisovala aj tomu ale uz to neprestava. V pondelok asi zajdem na orl a uvidim. Ty si natom ako? Lepsie? Drzim palce je to fakt neprijemne

sasenka1307
autor
17. máj 2019

@milus777 ahoj.. u mna zial je to horsie.. a to nemyslim tinnitus. To je moj najmensi problem.. to uz viem.. u mna sa vsetko len tinnitusom zacalo pred mesiacom a pokracovalo bolestou hlavy dodnes 24hod/denne.. pridruzilo sa zahmlene videnie a dychavicnost.. ak mas len tinnitus poviem ti.. ja by som bola rada.. ale drzim palce, aby zmizol. Tinnitus ocividne len upozornuje na problemy v tele.. mna doktori nasmerovali na krcnu chrbticu.. ake mas vysetrenia za sebou?

milus777
17. máj 2019

@sasenka1307 ja som s tym este nikde nebola..ale ak neprejde tak sa chystam v pondelok na orl...mala som teraz aj nadchu trochu tak eustachvoa trubica bola aj trosku zapalena...uvidime no...ja to mam niekedy lepsie a niekedy horsie.v podstate len vecer ked je uplne ticho to vnimam.ja som dost hypochodner tak nviem ci sa uz aj prilis nesledujem a nenamyslam si to.pri tinite je dolezita aj psychika....tu je super video pozri si cele aj ked je dlhe ...

https://www.youtube.com/watch?v=jauoxA5WoqM

super to je pozi si to cele..v case okolo 1 hod 15 min chalan rozprava ako sa dostal z toho,take pozitivne to je...citala som ze ty mas aj prblemy s krcnou chrbticou,to mam aj ja.hrbim sa a krk ma boli...chodis niekde na rehabky s tym?to by ti mohlo pomoct od problemov....fih tak mas toho dost prajem vela zdravia ...este tu je jedno video pozri si ako sa zbavit titinu...

https://www.youtube.com/watch?v=GsCTBeGrT8k
sasenka1307
autor
20. máj 2019

@milus777 hypochonder nie si... a uz davno si mala byt na orl a brat aspon tebokan alebo betahistin.. v akutnom stadiu do 48hod moze tinnitus ustupit.. ale aj nemusi.. no ja uz som si precitala take diagnozy na seba, ze mi sibe z toho.. ale doktori ma nasmerovali na elektroliecbu a rehabky.. tak snad sa nemylia ked uz som mala MR mozgu aj sono krcnych ciev..uvidime po par mesiacoch.

milus777
20. máj 2019

@sasenka1307 dnes som volala na orl kde chodim a najblizsie ma mozu objendat az na 10 jun takze tak....zhodou nahod kvoli priprave na ivf a nizkej sliznici maternice uzivam uz par dni agapurin,ten je na lepsie prekrvenie perifernych ciev a aj ucha,pise to v pribalovom letaku...neviem ci tam by mi dal este aj nieco ine...ale stale mam trochu chytene aj hrdlo tak davam nasivin a burov kvapky do ucha a dufam ze to nejak prejde....kupim si este asi aj ginko bilobu nejaku kvalitnu...najhorsie ze asi o 2 tyzdne ma caka vklad na ivf tak toho aj tak teraz brat viac ani nemozem....akurat teraz sa mi toto stalo och....neboj ver ze ti ta liecba pomoze...drzim ti prsty.a je ti uz aspon trocha lepsie?mna tiez aj hlava nejako boli z toho...neboj keby si mala nico vazne tak na mri by ti to uz nasli...

sasenka1307
autor
25. máj 2019

@milus777 zial mne tam nasli lezie.. som pacient sklerozy multiplex a musim sa s tym nejak vyrovnat...este je to velmi cerstve.. ale chrbticu uz vylucili z tychto problemov.. bud rada, ze si zdrava a mozes riesit tieto problemy.. to myslim vazne.. ja uz aj horsie vidim a trpnu koncatiny...

milus777
25. máj 2019

@sasenka1307 a to ti len teraz diagnostikovali? To je mi luto :( moja babka mala sm.... Takze aj ten tinnitus je z toho? Uprimne ti prajem nech je ti lepsie dostanes to pod kontrolu... V okoli poznam vela ludi z touto diagnozou a ziju plnohodnotny zivot... Drzim palce

lucmirka124
25. máj 2019

@sasenka1307 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

lubiss
25. máj 2019

@sasenka1307 skuste sa dat otestovat na boreliozu..pretoze ta sposobuje takisto aj to co popisujete plus tinitus a milion inych problemov...a to nehovorim o tom ze je kopa pacientov s udajnou SM a pritom je to neliecena borela

sasenka1307
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasenka1307
autor
26. máj 2019

@milus777 neviem to este naisto... este mam jednu moznost a tou je nador v mozgu.. kedze ma uz velmi dlho tlaci nieco v hlave.. a nie je to zrovna priznak SM.. zajtra idem neurologovi.. a ten ma isto posle zas na MR.. a tak dokolecka dokola.. nemam sajnu ako rychlo sa dokazu nespecificke lezie zmenit na ,, specificke" .. mne posledna MR bola robena tusim 18.4....

sasenka1307
autor
26. máj 2019

@lucmirka124 neviem este co to bude... sama som velmi zmatena co sa to deje... no napadlo by ta kde sa nakoniec dostanem?.. nerozumiem osudu ani nicomu uz...

milus777
27. máj 2019

@sasenka1307 och tak uz nech cim skor pridu nato co to je aby si sa zacala liecit a bolo ti lepsie :( daj vediet ako si dopadla... Drz sa

milus777
22. júl 2019

@sasenka1307 ahoj. Ako sa mas? Je ti už lepsie?

sasenka1307
autor
22. júl 2019

@milus777 ahoj, stav je stale rovnaky, chronicky..
Podstupila som aj lumbalnu punkciu, este cakam na vysledky.. no vytrpela som si toho dost.. a teda tlak v hlave mam neustale, reaguje na pohyb.. z nemocnice ma pustili s tym ze vysunuta platnicka vvkrku tlaci na uzku miechu...

milus777
24. júl 2019

@sasenka1307 tak to mi je luto ze sa ti to nezlepsilo. Drzim velmi palce aby boli vysledky dobre a bola to len ta chrbtica. Aj ten tinnitus mas stale rovnaky? Nemam slov na to nase zdravotnicvo...

sasenka1307
autor
24. júl 2019

@milus777 dakujem... praveze tinnitus sa casto meni.. po prvom cviceni SM systemu mi zvonilo celu noc.. teraz je to zas tam kde to bolo.. ze to takmer nepocujem.. cele je to zvlastne a chronicke.. snazim sa zit.. existovat aj kvoli rodine priatelom.. ale je to tazke

milus777
24. júl 2019

@sasenka1307 prajem ti veeela zdravia. Daj potom vediet vysledky. Chapem ta ze to mas tazke :(

sasenka1307
autor
25. júl 2019

@milus777 dakujem za podporu, vazim si to