Aký krém je najlepší proti vráskam po tridsiatke?

ssisska
27. mar 2013

Chcem sa opytat aky krem resp.znacka kremu ucinkuje naozaj viditelne proti vraskam od 30 +?Ake mate najlepsie skusenosti?

nikato29
30. mar 2013

máte skúsenosti s peptidovým (peptide serum) ?

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
saraa1
8. mar 2014

Mozem odporucat vybornu masku proti vraskam aj zaroven pre vsetky vekove kategorie, je to novy produkt, ktory este zeny nepoznaju, moznost vyskusat aj zdarma.

ssisska
autor
10. mar 2014

@saraa1
Ale neuviedla si znacku???

a2303
16. apr 2014

Ja som veľmi spokojná s Guinot. 🙂

ukko81
14. júl 2014

Určite by ste mali vyskúšať sérum od Jeunesse. Je na báze dospelých kmeňových buniek a stojí zato to vyskúšať. Cenovo je okolo 130 eur. Ak nieto má záujem vyskúšať ozvite sa.

daduska132
16. júl 2014

ahojte, ak by som mohla tršoku zasiahnúť tak krém je potrebné vyberať najmä podľa pleti a podľa účinných látok, ktoré obsahuje a podľa množstva. Čím viac účinnej látky krém obsahuje, tým má lepšie účinky. To čo zaberie jednej pleti nemusí druhej. Ideálne je pozrieť si nejaké krémy a väčšinoui v lekárňach alebo aj v lepších drogériach mávajú vzorky krémov a vyskúšať najprv vzorky ako účinkuje a či sa znesie s pleťou a následne kupovať krém. =) http://www.dixo.sk/myty-v-starostlivosti-o-plet... v tomto článku sú nejaké rady o krémoch. Minule som čítala aj článok ako si vybrať sporávny krém taký krátky (dlhé sa i moc čítať nechce =D ) ale neviem ho nájsť 😒

graziela
16. júl 2014

Sipkovy , arganovy olej a naj je pre mna pupalkovy gel od Nobilisu, hlavne na ocne okolie.

reppka10
17. júl 2014

Ahojte žienky 🙂 ak chcete dopriať svojej pleti trošku luxusu po 30tke, určite odporúčam sadu Nanogold http://www.lr-slovak.com/nanogold-osetrujuca-se..., luxusná hodvábna krémová textúra, ktorá sa ľahko roztiera. S nanozlatom, hodvábnymi proteínmi, špeciálnym komplexom Aglycal®, TIMP-peptidy® a Uvinul A Plus®.

virginia
18. júl 2014

To s tou kyselinouo hylauronovou nie je uplne tak, ona naozaj funguje, ale kedze ma vacsie molekuly, neprejde cez bunky v pokozke a ostane len na povrchu, ak chcete ucinok kyseliny hylauronovej, tak si ju treba dat napichat. Mam odskusane, naozaj funguje, bohuzial len docasne.
Co naozaj funguje je Vitamin A (retinol), AHA kyseliny a kyslik. Uz roky pouzivam vyrobky s obsahom tychto latok a plet je naozaj pekna, napnuta a zdrava.

Skus napr. http://www.vasakrasa.sk/oxygen/karin-herzog-vit...

su to svajciari, patentovana technologia a naozaj funkcna kozmetika

veve39
18. júl 2014

@virginia presne tak, kys.hyaluronova v pletovych kremoch je obycajny, takmer neucinny marketing. tah....kyselina hyalur. je uzasna ucinna latka, prospievajuca pleti, uplne neskodna - kedze je organizmu vlastna....akurat sa musi pichnut do pokozky, ci uz ako vypln hlbsich vrasok, alebo mezolift na ozivenie pokozky

andy98
4. aug 2014

ahojte, tiež mám odskúšané, že krémy nefungujú, mám problém s problematickou pleťou, aj tie najdrahšie čistiace vody nepomáhajú, začala som brať tabletky na rovnováhu pleti i keď sa stravujem zdravo a myslím, že sa mi začína pleť upravovať, samozrejme treba aj starostlivosť o pleť, čistiť a jedno s druhým, ale má niečo do seba aj výživa zvnútra. Kamarátka tak začala brať hyaluronku a kolagen v nejakych tabletkách, a môžem povedať, že aj napriek tomu, že fajčí, vrásky už nie sú také viditeľné. Len sa bojím, aby ich nezačala jesť ako cukríky...🙂

loislane
4. aug 2014

Presne, každému sadne niečo iné. Dôležité je pozerať na zloženie, krém proti vráskam by mal obsahovať antioxidanty - vit. C, vit. E, retinol - vit. A. Ja som spokojná napr. s krémom od Original Atok Acai -červené víno - je fantastický. Vynikajúce sú oleje - napr. Trilogy Rosehip Oil Antioxidant+ (šípkový), kvalitný arganový. Dôležité je aj správne odličovanie.Tvárová masáž je napr. tu

https://www.youtube.com/watch?v=V4ANcs7oh9s
dermocentrum
11. aug 2014

odporucam vam pozriet si stranku www.dermocentrum.sk . tam najdete siroky sortiment produktov proti vraskam za najlepsie ceny. urcite si vyberiete

kkikka121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkabr
19. aug 2014

@kkikka121 Prosim ta, citala som zlozenie tej kozmetiky, co si sem davala tie obrazky. A konzervantov obsahuje az az... Aj ked prirodne. Vela ludi si mysli, ze co je prirodne nemoze byt skodlive, ale to je omyl. Aj ropa je prirodna.
Ta kozmetika napr. obsahuje oxid titanicity, ktory je sice prirodny konzervant, ale nie je zrovna uplne neskodny, je alergen a nevhodny pre deti. Citlivym ludom moze sposobit podrazdenie koze. Obsahuje aj alkohol, dalej som ani necitala... Nehovorim, ze je zla, moze byt dobra, ale nemam rada take glorifikovanie.

Poznam jeden absolutne fantasticky krem proti vraskam s obsahom AC11, som neverila vlastnym ociam, co dokazal. Ale neni u nas zial este na trhu asi, ta spolocnost tu nejaky cas uz funguje, ale tento krem sem asi nedovazaju, skoda. Asi im napisem ci planuju, potom napisem

kkikka121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monkabr
5. sep 2014

Aha uz ho tam maju 🙂
http://www.energiabhip.sk/n/activar-nocny-krem-...
Ale tiez bohuzial obsahuje chemiu. Asi jediny vyrobok od nich, ktory nie je cisto prirodny. Kazdopadne je uplne fantasticky na vrasky a celkove omladenie pleti. Moja mamina ( tak trosku posadnuta mladistvym vzhladom musim povedat, skor az trosku prehnane 🙂 ) ho pouzivala asi rok dozadu spolu s tym Purple Caps co tam maju a co to s jej tvarou spravilo za 2 mesiace, to som neverila vlastnym ociam. To AC11 je neskutocne, nie len na plet

hyta
5. sep 2014

@monkabr Prosím ťa, koľko krém stojí, akosi cenník som tam nenašla.

graziela
5. sep 2014

@monkabr -Nechapem, ako mozes napisat, ze nieco, co je plne chemie, je uplne fantasticke...tymto rozporuplnym tvrdenim si trochu protirecis, nezda sa ti? Citala som par tvojich prispevkov vo fore k teme "prirodna kozmetika", podla ktorych som mala dojem, ze si razantne proti akejkolvek chemii v kozmetike...

marlene
5. sep 2014

zalezi na tvojej pokozke a aj na genetickom fonde aky mas a na tom kolko si ochotna do kozmetky investovat. ja pouzivam hlavne anti-aging sera ,osvedcila sa mi znacka Dior, La Prairie a Clinique . dobra je aj kosmetika s vytazkom z mrtveho mora ,doniesla som ju svokre a nevie si ju vynachvalit.

monkabr
6. sep 2014

@graziela Ano mas pravdu, snazim sa o osvetu a som proti chemii v kozmetike. Aj maminu som od tohto kremu odhovarala, ale chcela ho silou mocou vyskusat, koli AC11, ktory roky pouzivame na rozne zdravotne problemy. A ako hovorim, co spravil ten krem s jej tvarou, som bola sokovana. Keby ten krem neobsahoval AC11, nikdy by som ho nespomenula, ale nedalo mi to tu v teme o vraskach, pretoze na vrasky posobi tak, ako by som ani neverila, ze je to mozne. Ked som ju videla po nejakej dobe, som myslela, ze si bola dat napichat botox :D

@hyta No je to luxusny a drahy krem, cena tam je napisana, 58 eur

hyta
6. sep 2014

@monkabr Ďakujem za odpoveď.

karamel
6. sep 2014

Rozhodne Macrovita🙂

alore
6. sep 2014

La Praire kaviarova rada pre starsie rocniky a pre tie mladsie La Mer

protektinka
8. sep 2014

Ja odporúčam White Egret, hyaluronic acid Day Serum, 2 fl oz (59 ml) za 11,98 dolára zo stránky www.iherb.com.
Pravdu povediac ja už používam krémy a oleje len z tejto stránky- majú oveľa menej chemikálií a napriek tomu účinkujú.
Nájdeš tam kopec kvalitných krémov za super ceny.
Ja sa pri výbere dosť orientujem aj podľa recenzií k danému produktu.
Doprava na Slovensko stojí iba 4 doláre a pri prvom nákupe po zadaní kódu DHG359 získaš automaticky zľavu 5 dolárov.
Ak nevieš dobre po anglicky, tak ako ja, môžeš sa riadiť stránkou www.tvoje-zdravie.eu

nutrimas
11. sep 2014

Okrem dostatku tekutin mozeme z nasej ponuky odporucit pupalkovy gel na ocne vrasky od oblubeneho ceskeho certif. vyrobcu prirodnej kozmetiky Nobilis Tilia, ktr. ma jemnu kremovu konzistenciu a taktiez sipkovy olej je velmi ucinny v boji proti vraskam.

monise
9. okt 2014

Ziaden krem neucinkuje na vrasky,a tie drahe su porovnatelne s lacnym za 2eura,ktory vyhral v test kremov.Vrasky vyhladia jedine injekcie u kozmeticky. 🙂

monkabr
9. okt 2014

@monise Zarucene ziadny nefunguje? Len a jedine injekcie vyhladzuju vrasky? A co potom testovali v tych testoch? Aku maju vonu kremy proti vraskam? Podla tych testov fungovali vsetky, niektore menej, ine viac...