Aký vitamín B užívate?

14. nov 2022

Musím uživať dlhodobo vitamín B,aký uživate?
Jedno balenie som vybrala B komplex,ale počas užívania mi veľmi chutilo jesť.Tak chcem skusiť iné..Mala som tieto.

luccija
14. nov 2022

Kvoli comu musis uzivat afty??vsetky b sa davaju aj na nechutenstvo.Ak na chrbticu milgamma n je fajn

viestta
14. nov 2022

B vitamíny by sa mali používať v Bkomplexe. Aj jednodruhovy B vitamín ma byt dopĺňaný Bkomplexom, pretože pri nadbytku jedného sú z tela vyplavovane aj tie ostatne a môže ich byt potom nedostatok.
Ak ti lekár odporučal B vitamín, tak určite povedal ktorý, lebo ich je viac a majú rôzne účinky.

anavixy
14. nov 2022

Chut do jedla je bezny ucinok hlavne vit. B12, to nie je specialna prisada firmy Zentiva. Ak ti naordinovali vyslovene Bkomplex, tak je uplne jedno ktory, B12 obsahuju vsetky a ma v nom vyznamnu ulohu. Vit. sk B sa navzajom doplnaju a podporuju svoje ucinky.

drmelka
14. nov 2022

Ja pouzivam Jamienson...lebo v b komplexe nie je kyselina listova a ja potrebujem aj to...a vyhoda je,ze sa uziva 2x do tyzdna a nemusim kazdy den...a vyhovuje mi. Ale ak Ti odporucil b komplex,neurobis chybu...je v pohode

marca12
14. nov 2022

Obavam sa,ze ta sklamem,ale od kazdeho b vitaminu mas zvysenu chut do jedla. Uzivala som na chrbticu a pribrala som dost vela v tom case. Teraz si uz davam pozor a snazim sa nejest prazdne kalorie,sladkosti a ine hovadiny.