Aké vitamíny užívate v druhom trimestri?

17. jan 2024

Ahojte, ake vitaminy ste prosim uzivali/uzivate v druhom trimestri, ja som od 13tt ostala uz len pri kyseline listovej 400, a sem tam si dam magnezium inak nic take.
je lepsie aj v druhom trimestri uzivat nejaky komplex vitaminov? alebo skôr osobitne, chcem si kupit omega 3 a D

diewcatqoo
17. jan 2024

Ahoj, dostala som Femibion 2, tak uzivam ten a este mam zasobu nejakeho komplexu vitaminov pre 1. trimester, tak sa to snazim striedat obden. Obcas si dam magnezium a obcas od syna nejakeho gumoveho medvedika s obsahom D a omega 3. Niekedy zabudnem a nedam si nic. Nejako to nehrotim.

melany_y
17. jan 2024

Ahoj ja len femibion 2, keď ma nápadne magnerot, a občas si dávam aj zvlášť železo. Musím sa priznať, že nemám nejako pestrú stravu, tak sa to snažím nahradiť femibionom.

paulikk
17. jan 2024

Femibion 2 si dám sem tam keď ma napadne, nič iné neužívam.

96barbora
17. jan 2024

Femibion 2

luciaruz
17. jan 2024

Tak aj ja sa pridam, femibion 2. Ale moj doktor mi povedal, ze ak mame vyváženú zdravú stravu, tak ze nič netreba 🤷🏻‍♀️ ale aj tak mi to nedá

beata_k
17. jan 2024

Nic okrem kys. listovej a potom magnezium. Zdravej zene s normalnou stravou nic netreba.

gvenduska
18. jan 2024

Ziadne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre