Alergia na chlad

duna176
4. okt 2023

Ahojte je tu niekto kto má alergiu na chlad teda ja neviem či ju mám ale cez zimu sa mi robili také fľaky na rukách obvodná povedala že to je asi alergiu na chlad .Potom mi to nejako zmizlo ale zas som vždy ráno kychala aj párkrát cez deň to mám každý deň plus od včera keď idem večer domov a je chladnejšie a prídem do vnútra mám od vtedy škrabanie v krku myslíte že to môže byť ono alebo som len prechladnuta,alebo zo stresu, suchý vzduch.

dyzerka
4. okt 2023

@duna176 ja mám alergiu na chlad 🙃 vždy pri chladnom vzduchu, alebo keď si kožu opriem o niečo studené alebo som v studenej (chladnejšej vode) vyhodí sa mi na tom mieste akoby žihľavka a keď sa zohrejem zmizne to..modraju mi často pery a doktorka mi vlastne v závere povedala, že keby prehltnem kocku ladu tak sa zadusím 🤷🏼‍♀️ keď jem nanuk alebo zmrzlinu opuchne mi aj jazyk a všetko si postupne roztapam v ústach alebo sa radšej vyhýbam týmto veciam

duna176
autor
4. okt 2023

@dyzerka a máte na to nejake lieky po ruke lebo u nás sa čaká na alergologiu aj pol roka tak neviem čo do vtedy budem robiť

duna176
autor
4. okt 2023

@dyzerka kľudne mi môžte napísať správu o Tom ak vás môžem poprosiť ďakujem