Angína a bolesť ďasien

katarinaksu
27. júl 2018

Ahojte, nestretol sa niekto s týmto sprievodnym znakom pri angine? Neviem sa k nicomu dogooglit, anginu mam a beriem 3 dni atb, najskor som si myslela ze ma boli zub nezávisle od toho ale teraz cítim ze je to dasno a boli to ked pritlacim na oba zadne dolne zuby. Prosim, ak ste to niekto mali, viete mi povedat ako to preslo?

junovedievca
27. júl 2018

@katarinaksu a co ak tam je nievo sa sa prejavilo az ked peisla angina.dasn9 nema co boliet ak nie je pricina.treba zistit ci nemas skryty zapal pri tych zuboch.najlepsie OPG =rentgenovy snimok u zubara

katarinaksu
autor
27. júl 2018

@junovedievca nechcem ist k zubarovi s bielymi flakmi na dasnach, cakam kym sa trochu preliecim. A presne tieto zuby mi robila moja zubarka pred mesiacom tak predpokladám ze su okej

junovedievca
27. júl 2018

@katarinaksu to je v poriadku a hoc ich robila pred mesiacom ak su tam hlboke plomby moze sa stat ze proste sa to zhorsi a to neznamena ze ten zubar v tom momente ked ich robil ze urobil zlu robotu.su to tkaniva ktore mozu zareagovat

andyka321
28. júl 2018

@katarinaksu mozno je to preto, ze mas oslabenu imunitu.

andyka321
28. júl 2018

@katarinaksu Kup si v lekarni Herbadent roztok a potieraj si tym postihnute miesta. Pripadne uvarit silnejsi repikovy caj a vyplachovat usta.