Aniónové vložky na zápaly

amanda12
28. júl 2013

Máte niekto skúsenosti s anionovými vložkami na zápaly, mikozy a rôzne infekcie? Vraj to pomáha, v lekárni sa to ale nedá kúpiť a z netu sa to bojím objednať.

kamfi
29. júl 2013

@amanda12 Treba sa spýtať vo viacerých lekárňach 🙂 Ak ich aj nebudú mať nikde priamo v predaji, určite ti ich v niektorej ochotne objednajú. Kamoška to tak robieva a dokonca ich zaviedli kvoli nej aj do predaja 😉 Aspoň takto to funguje u nás v SE.

amanda12
autor
29. júl 2013

@kamfi ahoj 🙂 no v lekárňach to nemajú a z internetu sa to bojím objednať, nevyznám sa vo výrobcoch, aby som si ešte nepoškodila. A tvoja kamoška kupuje akú značku a odkial to objednávala? je s tým spokojná? nie je tu na konikovi? nedá sa s nou pokecať? 🙂

kamfi
30. júl 2013

áno, kamoška je s nimi veľmi spokojná. A určite ich kupuje v lekárni, pre záujem ich pravidelne objednávajú. Ja osobne si myslím,že je to len o ochote lekárne,či ich objednajú alebo nie. 😉 Ja som ich tiež určitú dobu používala a bola som moc spokojná. Kupovala som ich u nás v gynek.ambulancii od sestričky. Či je tá kamoška na koníku neviem,ale zistím 🙂 🙂

nelly3
30. júl 2013

@amanda12
ja si objednavam z tejto stranky nakolko u nas v lekarni som sa pytala a nemali. zatial spokojnost 😉
www.zdravy-zivot.sk

amanda12
autor
30. júl 2013

@kamfi dakujem 🙂 a tebe na aké problémy pomohli?
@nelly3 dik popozerám 😉

amanda12
autor
30. júl 2013

@nelly3 a nosíš ich aj keď nemáš menštruáciu?

nelly3
30. júl 2013

@amanda12
momentalne nie, ale som si opat objednala, tak za 2 dni ich budem mat doma, ja som si objednala tie intimky a tie nosim bezne.

amanda12
autor
30. júl 2013

@nelly3 a nevieš mi pozrieť výrobcu? kde to vyrábajú? lebo mám info, že sa to vyrába v číne

nelly3
30. júl 2013

@amanda12
no neviem lebo ich uz nemam, ale pridu mi teraz opat, tak ak nezabudnem pozriem 😉

amanda12
autor
30. júl 2013

@nelly3 ok budem čakať 😉

mmben
3. aug 2013
nelly3
6. aug 2013

@amanda12
su vyrobene v cine, ved vsetko je tam vyrobene 😀

kamfi
8. aug 2013

@amanda12 ahoj, tá kamoška ,čo ich používa nie je na MK, kupuje si tie od spoločnosti Dedra, je s nimi max spokojná,cenovo sú vraj výhodnejšie ako ostané, používa aj intímky aj menštruačné vložky 😉

amanda12
autor
9. aug 2013

@mmben pozeram že si predajkyňa, kde sú vyrobené?

@nelly3 ha ha no asi tak :D

@kamfi Ďakujem 🙂

nelly3
10. aug 2013

@amanda12
ja som s nimi spokojna 😉

ewka1980
19. aug 2013

@amanda12
@nelly3
@mmben
@kamfi ahoj aj ja použivam anionove ale tieto,sa su neskutočnéééé!http://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=DA5635

mmben
20. aug 2013

@amanda12 ahoj, vyrobené s v číne

bayuska
20. aug 2013

@amanda12 @nelly3 @mmben @kamfi @ewka1980 teraz o niecom takom citam prvykrat... mate skusenosti aj so zapalom mocovych ciest/mechura ? jooj keby som to bola nasla skor... ale tak vsetko pride vtedy ked to najviac potrebujeme no.... ja uz sa 2. tyzden teraz mordujem so zapalom, ale nechcela som ist na ATB, aj ked je to miestami uz na nevydrzanie... jeden den lepsie, jeden den horsie... za ako rychlo vam pomohli ?

mmben
21. aug 2013

ja zápalmi netrpím vôbec, ale po dovolenke ako na potvoru som zažila toto peklo prvýkrát, žijeme celá rodina tak, že sa liečime prírodne, prvé dva dni som si hovorila, že to prejde, ale potom sa nedalo vydržať, tak som si začala dávať intimky - každú trochu navlhčila, aby sa uvoľnovali anióny a do týždňa to tak postupne prešlo, že som si to ani nestihla všimnúť, každý deň o krok lepšie. Pridala som k tomu bylinné kvapky z kapucínky (prírodné antibiotikum) pri zápaloch http://www.babickinazahrada.sk/babickinazahrada...

amanda12
autor
23. aug 2013

@bayuska o zápaloch mi ani nevrav, sú na pravidelnom poriadku, pre to chcem vyskúšať tieto vložky, len ma odrádza to, že sú vyrobené v číne 😖

mmben
23. aug 2013

🙂 nie všetko, čo je vyrobené v Číne je nekvalitné a vštko čo je vyrobené vo Švajčiarsku spoľahlivé 🙂. V mojom e-shope mám napríklad liečivá tradičnej čínskej medicíny, najskôr k nim ľudia mali nedôveru, lebo videli azbuku, ale nakoniec sa po vyskúšaní k týmto výrobkom stále vracajú - je tam zdravá pasta bez fluóru, bylinkový šampón z brezy bez chémie, antiparazitný prípravok atď. treba len vyskúšať a sama uvidíš 🙂

bayuska
23. aug 2013

@mmben vdaka 🙂 tak teda ich vyskusam ked budu peniazky... dneska som sa normalne pocikala :( aj ked tak divne... akoby... tak nejako si proste predstavujem odtecenie plodovej vody :D no..... ale tak snad to uz s tymi vlozkamy zvladnem lebo ma porazi ochvilu :-/ @amanda12 podla mna je uz dnes vsetko vyrobene v cine a aj ked nahodou nie, tak ale komponenty na to aj tak z ciny su, takze ja sa na toto uz ani nepozeram 🙂

amanda12
autor
20. nov 2013

@bayuska kúpila som si ich ale necítim zmenu :/ ani výsledky neukazujú zmenu. Zatial je mesiac čo ich používam

bayuska
20. nov 2013

@amanda12 uff, som myslela ze to skor zabera :-/ ja nastastie *klop,klop* teraz co sa tyka mocaku sa drzim cekom ok

amanda12
autor
20. nov 2013

@bayuska a čo berieš? .............. no moja doktorka mi povedala, že tie vložky, poškodiť mi nemôžu ale žeby nejako pomohli, neverí tomu,... tak ma potešila :/

bayuska
20. nov 2013

@amanda12 mam lieky, resp vitaminy abo co t oje od liecitala z Kluknavy a potom este pijem taky "dzusik" abo ako to nazvat, vola sa to Reserve je to od firmy Juenesse, alebo este nieco podobne je Kyanie (neviem od akej firmy) ale ma to menej tych ORAC jednotiek (co su vlastne antioxidanty) a potom este existuje Daily Fusion od firmy Forever Freedom International, ale to nie je dzus, to je sumienka, ale men to vobec nechuti a zo spominanych to ma najmenej tych ORAC ale na druhej strane je to lepsie ako nic, kedysi som pila len to a schudla som 14 kil.