Pomáhajú aniónové vložky pri zápaloch a infekciách?

Zodpovedané
31. jan 2020

Dobrý deň,

chcela by som počuť Váš názor na aniónové vložky. V poslednej dobe počas každej menštruácie ma na 2 .- 3. deň začne dole koža páliť a bolieť. Neviem či nie od klasických vložiek preto rozmýšľam, že vyskúšam aniónové.

Pomáhajú podľa Vás pri zápaloch a infekciách?

Alebo sú lepšie probiotické?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vyskúšajte najprv tie aniónové vložky. Je možné, že máte len citlivejšiu pokožku. Sú priedušnejšie a neobsahujú chemikálie.

Pri zápaloch je už lepšie používať tie probiotické vložky, pretože upravujú vaginálnu mikroflóru, ktorá je pri zápaloch narušená.

Pekný zvyšok dňa prajem.
PharmDr. Kristína Kobezdová