Antibiotiká a žalúdočné kŕče

pupetko263
16. mar 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť užívala som antibiotiká a už počas nich som mala žalúdočné kŕče a musela som ísť na WC užívala som aj probiotiká a už je 3 deň čo ich neuzivam a ešte mám také slabšie žalúdočné kŕče a musím ísť na WC je to hlavne keď sa najem hlavne obed užívam ešte probiotiká je to ešte z liekov? A ako dlho to bude trvať? Je to podráždený žalúdok od liekov?

rudik0987654321111
16. mar 2022

@pupetko263 skúste jedavať zatiaľ len diétne jedla pokým sa žalúdok neupokojí a začne si postupne zvykať aj na sitejšie jedľa treba na to čas..Antibiotika škodi na všetko to je jedno či žalúdok,pečeň,

marcela91
16. mar 2022

mala som toto iste, potom som sa skusila pred uzitim poriadne najest a pomohlo to . ak by vsak ani toto nepomjlo, nedaj si ich a chod lekarke nech ti zmeni, mozes mat nejaku alergiu na nieco v lieku a telo sa brani, preto ta moze aj prehanat.

pupetko263
autor
16. mar 2022
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@marcela91 už ich neuzivam od pondelka ale stále má preženie dúfam že to prejde