Antidepresíva a únava

janhe
10. júl 2021

Rada by som sa spytala ci vsetky antidepresiva sposobuju unavu alebo mam len ,,neziaduci,, ucinok.
Uz ich beriem dva roky ale bravala som dve denne no to som prespala nonstop
A teraz uz len jednu, vysadit ich nemozem lebo katastrofa.
Lenze ja som stale taka unavena a vycerpana ze tam kde by ma polozili tam by som zaspala.
Mam pracu a rodinu, musim fungovat.. takto som z tej unavy podrazdena a niekedy je to tazke so mnou potom.
Lieky my pomahaju na postraumu ale zas ta unava a podrazdenost. Tak ma teda zaujima ci len mam dat zmenit liek alebo je jedno co budem mat a unavena budem ajbtak,lebo proste antidepresiva

ella_price
10. júl 2021

@janhe Konzultovala si tieto zmeny s lekárom? Vedel by ti poradiť zmenu AD, alebo by ti poprípade podľa diagnózy vedel upraviť výšku dávok.

Ale áno, môže to byť z nich, pretože väčšina účinkuje ako oblbovák na ukľudnenie ako Neurol a jemu podobné.

janhe
autor
10. júl 2021

@ella_price uprimne este nie lebo vzdy ked pridem z prace domov resp mam dve dni volna tak proste musim spat alebo aspon lezat 🙁 mam pocit ze uz nezijem
Preto ma zaujima ci ma vobec cenu ist za doktorom nech mi ich vymeni alebo je jedno ake ad budem mat lebo vsetky sposobuju unavu

ella_price
10. júl 2021

@janhe Napíšem ti správu

3009
10. júl 2021

@janhe za dva roky by si nemala mať také prejavy. Choď za psychiatričkou a povedz jej to, lebo cez deň by si mala pri AD fungovať normálne. Iné sú potom AD na spanie, tak po tých by si mohla mať také prejavy. Dva roky je dlhá doba.

janhe
autor
10. júl 2021

@3009 dakujem, v pondelok zavolam a vypytam si termin. Musim to vyriesit lebo takto sa fungovat neda

kristianka2255
10. júl 2021

@janhe treba zmenit antidepresiva, nie vsetky sposobuju unavu.☺️je to normalne mesiac dva, ale dva roky uz nie.

petkasaurus
10. júl 2021

Ja beriem Alventu a ta praveze aktivizuje, preto sa dava rano..

janhe
autor
10. júl 2021

@kristianka2255
@petkasaurus dakujem dievcata naozaj uprimne ❤

drzaopica
15. jan 2022

@janhe zmenilo sa niečo?moja sestra berie AD a práveže ju povzbudzujú v začiatkoch nevedela zaspat