Beriete vitamínové doplnky Calibrum mami?

bellugia
22. okt 2010

Hltám 2 tabletky denne. Aby ma menej boleli klby, žeby mi nevypadali zuby, aby som mala viac živín, než som často neschopná cez deň prijať... Robíte to podobne?

medyna
22. okt 2010

Ja som tiez brala Calibrum mami, sice nie 2 tabletky denne a uz vobec nie pravidelne, kedze som vacsinou zabudla .... 😖 . Ale tak 4-5 krát do tyzdna urcite. Myslim, ze to neublizi .... 😉 A beriem ich doteraz, tiez nie pravidelne ..... 😅

bambi9
22. okt 2010

ja beriem femibion.... prave prechadzam z fem 800 na fem. 400, kt. je od 13tt 🙂

zuzkat1
22. okt 2010

ja som tiez brala calibrum... a dost pravidelne ...hlavne preto ze nie som moc vyznavackou zdravej stravy😅 tak aby mala mala dost vitaminov🙂

littledevil
22. okt 2010

Ja som brala tiež calibrum mami, pri staršom aj pri mladšom synovi, pravidelne. 😉

danka79
22. okt 2010

Tabletky pre tehotne su len dobry bussiness. Zakladom je vyvazena zdrava strava. To uz kazda z nas sa pozna,ci jej strava je ok,alebo slaba. Pri prvom tehu som tabletky jedla (aj tak som mala nedostatok zeleza..) a teraz pri druhom nie. Dokonca som sa este na zaciatku z calibrum povracala..Odvtedy na to kaslem, radsej si dam ovocie a zeleninu, potraviny bohate na zelezo.
Moj dr.mi povedal zaujimavost,ze dokial sa viac predavala a propagovala Materna,tak nemal tolko malokrvnych tehu,teraz ked je hlavne calibrum,tak kazda druha zena ma problemy so zelezom.

fairynika
22. okt 2010

ja papam calibrum mami a som spokojna. od mala som chudokrvna a teraz pri testoch je to ok 🙂 papam ich pravidelne akurat skoro stale ked idem zapit tabletku ma z nich napne neviem preco.

briketa
23. okt 2010

bellugia, ked sa pravidelne staras o chrup, chodis kazdy polrok na cistenie (specialne v tehu!), jednym tahom aj prehliadku, nie je dovod preco by si mala stracat zuby, pokial nemas 80 rokov 😉
som v druhej polovici tretieho tehu, mam 35 rokov a odo dna jeden prveho tehotenstva pred piatimi rokmi ani jeden kaz. naozaj to chce len vyvazenu stravu a pravidelnu starostlivost. a to som geneticky nemala po kom zdedit super bezproblenove zuby...

tabletky beriem kedy ma napadne, u nas je vyber neurekom, ja beriem na prirodnej baze a lahko stravitelne. davam si vzdy na noc, nemam tak tazobu na zaludku. hlavne davam pozor aby som jedla tonu ovocia a zeleniny , vela vlakniny, ziadne sladkosti (nahradzam susenym ovocim), vela ryb a iba biele maso.

andrea487
23. okt 2010

ahoj,no ja som brala pocas tehotenstva centrum maternu pretože ja mna napína z tabletiek tak preto som si kupila centrum nie calibrum lebo len 1x denne sa beru,tiež som to nebrala v rovnakom case ale ako ma pocas dna napadlo.. 🙂
myslím že vitamíny su doležité hlavne v tehotenstve inak ich nekupujem lebo papáme vela ovocia,zeleninky a naberáme vitamíny zo stravy.. 🙂

ketrin007
16. sep 2013

prosim vas ako mam uzivat calibrum mami??jednu alebo dve denne...dakujem