Bojím sa jazvy po znamienku

sisi2212
11. sep 2022

Ahojte ☺️ Mam na tvari take dve nepekne znamienka, ktore sa mi zacali zvacsovat po porode, chcela by som ich dat odstranit, ale musi sa to chirurgicky, pretoze odstavaju trosku uz, su vystupene, ale bojim sa, ze by mi ostali nepekne jazvy 😢 mam jedno nad perou a jedno na čele …. Mate niekto nejake foto pred a po znamienku na tvari? Ďakujem ….

petricka22
11. sep 2022

@sisi2212 tak urcite plasticka chirurgia, lebo mne za mlada vyrezali znamienka na obyc. chirurgii a mam fakt jazvy s viditelnymi stehmi… najlepsie bude, ak to skonzultujes priamo s odbornikom, ten ti lepsie povie, ked ta uvidi…

majah212
11. sep 2022

Ak nemáš predispozície na keloidne jazvy tak na tvari sa to vie veľmi pekne zahojiť (vravel mi to plasticky doktor, keďže mne sa robia škaredé keloidy a nepomôže ani plasticky chirurg keď máš predispozície na jazvy)
Poraď sa s koznym lekárom alebo zajdi na súkromnú kliniku na vybratie
Nedajú sa odstrániť laserom? Bola si už na konzultácii?

lenicka298
11. sep 2022

@sisi2212 ahoj, ja som si dávala vyberať uz 7 znamienok, 2 vidietelne aj na tvári. Poslem ti foto do ss 😉

sisi2212
autor
11. sep 2022

@majah212 praveze laserom nejdu, su uz vypuknute, trosku vacsie, nie je to take povrchove uz len

sisi2212
autor
11. sep 2022

@lenicka298 ďakujeeem ☺️

luccija
11. sep 2022

@sisi2212 mam vyberane vedla nosa a na lici... ziadne jazvy.Na plastickej chirurgii plus som si to potom natierala kremom na jazvy.Treba to dat von, ale nie chirurgom plasticky chirurg sa s tym viac pohra

lucyluska
11. sep 2022

@sisi2212 pošlem ti fotku. Minulého roku som išla k chirurkovi a pekne mi to vyrezal.
Znamienko som mala od mala na tvári a časom sa zväčšovalo. Som spokojná, jazvička minimálna.

sisi2212
autor
11. sep 2022

@lucyluska ano mne to nad perou presne, bolo malinke a v podstate sa mi aj pacilo, ale teraz zz je zvacsena a do togo aj vypuknute a uz by som ho dala radšej preč

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminatimka
11. sep 2022

@sisi2212 ahoj ja som si dala odstraniť na tvari až 5 a aj na uchu v oktobri v Košiciach u plastickeho chirurga laserom a vysledok 1** ani miesto neviem najsť kde boli, natierala som mastičkou ktoru dali a strašne pekne to zmizlo do mesiaca tam už ani miesto nebolo vidno, tiež po porode sa mi zvačšili a doktor poradil radsej laser lebo chirurgicky mi tam ostanu 5 jaziev na tvari a platila som 100€ za 7 znamienok, jednu som mala aj na krku...

maminatimka
11. sep 2022

@sisi2212 možem ti poslať aj fotku

3petka
11. sep 2022

@sisi2212 nemam foto. Ale mamina mala presne takto dva znamienka. Po jazve ani stopy.

danieladeley
11. sep 2022

Mam z tvare asi 5 znamienok vonku, na brade, lici a pod okom, nemam jazvu ani po jednom....davala som si vyberat aj na klucnej kosti, tam mam asi 3 cm jazvu a bol to rovnaky plasticky chirurg. Ale aj ta jazva sa da odstranit, ale mne nevadi.

sisi2212
autor
11. sep 2022

@maminatimka supeeer a aj ta cena celkom ok, lebo to si tiez hovorim ze kolko to bude stat asi

sisi2212
autor
11. sep 2022

@danieladeley ahaaa, cize asi na tvari sa to fakt hoji lepsie, ako na tele podla toho, čo si napisala

danieladeley
11. sep 2022

@sisi2212 to znamienko s jazvou som mala viac menej na kosti, vadilo mi pri obleceni aj retiazke, bolo vypukle a aj ma predtym upozornil, ze moze ostat jazva, hlavne ak su takto na kosti.

akbara77
11. sep 2022

@sisi2212 ja som mala znamienko na špičke nosa, a riešil to plasticky chirurg, z normálnej chirurgie ma.tam poslali. Jazva žiadna.

kittykat22
11. sep 2022

@sisi2212 pokial ti lekar odporuca odstranit znamienko na tvari tak ma na to dovod. Ja som chcela odstranit na brade pri usiach 2 znamienka a nechcu to robit = pretoze by mi tam zostali viditelne jazvy. Ak ti to idu rezat - pytala si sa ci to pojde na biopsiu? Pretoze znamienka aj vypukle sa daju normalne zkosit laserom.

sisi2212
autor
11. sep 2022

@kittykat22 akoze mne neodporucil lekar, ale mne esteticky vadia uz a preto by som ich ja chcela dat von, ale teda bolo mi povedane, ze tym ze su vypuknute, nejde to laserom uz

shannarourk
11. sep 2022

@sisi2212 dve na tvári (brada, nos) veľké vypuklé ako šošovica. Vyberali na plastickej chirurgii klasicky skalpelom a už po pár týždňoch som tam mala len tenučkú červenú čiarku a neskôr absolútne nič.
Človek sa musí teda riadne zahľadieť aby tam niečo našiel a aj to ho musím upozorniť že tam tá jazva je...
Neboj sa, určite chod do toho 👍

kittykat22
11. sep 2022

@sisi2212 skus sa spytat na klinike estet. mediciny. Ja som si nechavala vybrat 2 znamienka vypukle a robili to laserom. Este uvidis, ci ti ich vobec budu chciet vybrat. Niekedy lekar odmietne spravit korekciu - pretoze pacient po nej by vypadal horsie ako s tym znamienkom.