Bola ste niektorá operovaná na konizáciu krčka maternice?

latarina
8. feb 2019

Prosim vas. Je nirkrora zvas ktora bola operovana na konizaciu krcka maternice??

dominika_sk
8. feb 2019

@latarina pripojim sa, asi ma to čaka

latarina
autor
8. feb 2019

@dominika_sk povedala vam doktorka ze mate ist na zákrok konizacie. Urcitu cast krcka vam odoberu. A keby ze budete po zakroku neskor tehotna jje tam pravdepodobnost ze prdcasne porodite. Ak chcete este viac vediet napiste mi spravu.

miruslb
8. feb 2019

Konizaciu som absolvovala ako cca 20 ročná. Bola to jednodňová chirurgia, za pár hodín som odišla po svojich domov. Keby som si nenašla na vložke krv, ani by som neverila, že mi "tam" niečo robili. Takže pre mňa, zákrok nenáročný, bezproblémový. Teraz idem mať 32 rokov, mám 8,5 mes bábätko a tak ako samotné tehotenstvo, tak aj pôrod v poriadku. Dokonca, 2 dni po termíne

mitta1436
8. feb 2019

@miruslb ja ešte ako bezdetná
dnes mám 2 deti a obe mi museli vyvolávať , dĺžka krčku počas tehotenstva bol ca. 2cm

latarina
autor
9. feb 2019

@miruslb ja som tiez prenášala po termine. Ale potom som sa nemohla otvarat tak nakoniec robili cisarsky.

silvia92
9. feb 2019

Pridám sa...mali ste niektorá ze ani po konizacii to nebolo na 100% Ok? A ze Vám Dr povedal ze ak to za pól roka nebude Ok urobí Vám hysterektomiu?

janka2273
21. feb 2019

baby,je tu založená téma už roky a stále je "živá"..."Konizácia krčka maternice"