Bolesť brucha po návšteve masérky

limenka
12. sep 2014

Ahojte neviem ako si mam poradit bola som u maserky a ona ma samozrejme pomasirovala ale co je mne zle stlacala mi body na tele ze na vypraznovanie,zaludok,zlcnik a pecen a ja idem skapat od bolesti zo stolicou ako male babo v plienke je to so mnou ale strasne ma boli zaludok a neviem ci to s toho ja nehovorim ze som bola fit ale ked nieco zjem aby som hned utekala to u mna nebolo a este ze energiu mi robila len neviem ako sa to vola robila mi to na bruchu ja fakt neviem co robit a co si dat ci knej ist alebo co mam robit poradite ako sa dostat do formi sak ani s postele som sa dnes ani nevihrabala. dakujem za odpovede...........

syrik
12. sep 2014

Po reflexnej masáží to môže byť. Pokiaľ si bola na takej masáží 1. krát alebo po dlhom čase. Mohla si mať tie organy zanesene. Aspoň vidno, že naozaj tie body reagujú s orgánmi. Na to Ta ale mala upozorniť.

limenka
autor
13. sep 2014

@syrik
No bola po vyse rok lebo som zostala tehu a tedy som nechodila a az teraz ked je syn vycsi no ale teraz neviem ci k neej ist znova lebo taka schcipla som nebola hadam este ikdy po maserke je pravda ze starostlistost o dieta ma dost sa prepinam. Tak neviem ci k nej ist znova alebo hladat dalej .............