Bolesť hrdla

22. jan 2023

Ahojte. Mate pls skúsenosti s bolesťou hrdla napr 2tyzdne? Uz zacal treti tyzden, a stale ma pobolieva hrdlo..zacalo to bolestou hrdla, potom nadcha, sem tam si fuknem nos stale a hrdlo ma stale pobolieva. Niekedy iba rano, niekedy cely den, mam zelene hlieny aj z hrdla aj z nosa. 🤷🏻‍♀️ Nemala som toto nikdy (mozno v detstve nepamätám sa) chystam sa uz k dr ale reku spytam sa aj tu 🙂 ďakujem.

bajka16
22. jan 2023

Áno aj ja to mám extrémne teraz toto všetko čo opisuješ. Od vianoc doteraz ráno bolesť hrdla neskutočná nádcha dokonca horúčky. Je teraz nejaká chrípka rozšírená ale teda až takúto chrípku som ešte nezažila.

autor
22. jan 2023

@bajka16 ja som tiez mala nejaku čudnú chripku v novembri, silnu nadchu a bolesti hrdla, ale iba ta nadcha silna sa drzala do vianoc tiez, cca 4 tyzdne nadcha potom to ledva preslo a teraz toto... Nechapem normalne 🤔

1mina
22. jan 2023

A ked sa.pozriete do hrdla nemate tam hnis na mandliach ?

drzaopica
22. jan 2023

Môžeš mať streptokoka choď na vytery

autor
22. jan 2023

@1mina pozerala som sa nic takého tam nevidim, mozno troska biele bodky alebo neviem čo, ale nemam nejak silno červené hrdlo 🤔

1mina
22. jan 2023

Lebo my sme sa dost natrapili s hrdlom, a teda mali sme tam hnisave tiez a nato uz treba atb. Uzliny som mala hrozne navrete zvonka bolestive, po atb to preslo, ale aj po ich dobrati som este nejaky tyzden citila hrdlo. Tiez dokopy hadam 3 tyzdne

andreatytler
23. jan 2023

Toto je stvrty prispevok o bolesit hrdla co dnes citam v priebehu 1 hodiny. Ja som mala taketo bolave/nebolave hrdlo od noveho roka asi 2 tyzdne. Ked som myslela ze to je uz prec, velmi sa to zhorsilo v priebehu 12 dni. Stratila som hlas, zacal kasel, mierna nadcha a este stale to mam.