Bolesť hrdla

blahusovai
30. jún 2023

Ahojte poraďte prosiiiiim
Už asi 2 mesiace mam bolesť v hrdle raz je to horšie raz lepšie niekedy ma boli len jedna strana hrdla niekedy cele ale boli stále.
Bola som aj u Dr. dala mi lieky na alergiu(nepomáhajú Už cca 3 tyzdne)
Spravila mi crp. zobrala výter s hrdla a krvné testy všetko mam v poriadku.
Dala som si pár krát paralen keďže mi aj teplota vyskočila ale bolesť ostala nepomáhajú žiadne cmulacie cukruk,spreje,
šalviou vyplachuje aj slanou vodou som skúšala a nič nepomáha niekedy mám pocit že je to ešte horšie
Za každú radu dakujem

blahusovai
autor
30. jún 2023

Nemám sopeľ,plný nos,nekaslem len bolesť hrdla

domkakvet
30. jún 2023

@blahusovai nemas to zo stresu, lebo by si sa cudovala kolko ludi to ma z toho.

blahusovai
autor
30. jún 2023

@domkakvet to si nemyslím ale možné to je.... tak mam čakať kým bude kľudnejšíe???alebo skúsiť nejaké bylinkové čaje piť??

123miaa123
30. jún 2023

Mňa bolelo hrdlo polroka keď mi išla osmička zub...😐

kollarovci
30. jún 2023

@blahusovai my uz nevieme co je toto syn uz mesiac sa trapi z hrdlom ma 20 rokov ja nechapem uz co to je doberie atb super zaberu a na 5 den od uzivania sa mu to vrati uz 3 krat ster negat mandle mu chcu vybrat ale vobec nebyval chory tak neviem co to moze byt😒

hladamematku
30. jún 2023

@blahusovai infekcne ochorenie

matus7030
30. jún 2023

@blahusovai presne toto zažívam aktuálne. Už vyše mesiaca sa tiež trápim s hrdlom. Aj som bola týždeň PN, aj som brala lieky a podobne ako vy vycmulala milion tabletiek, spreje, kloktanie. A stale sa mi to vracia. 3 dni je dobre a 3 dni jak keby mi ziletkou rezali v hrdle a takto dookola. Netuším tiež ako sa z toho dostať. Neporadila som, ale aspoň vieme, že nás je viac.

simisi
30. jún 2023

@matus7030 a mas aj zacervenane alebo zväčšenu mandlu alebo čosi?Mam ten isty problem,len bolest zvacsa na jednej strane,uz vyse mesiaca ,obcas stipanie keď niečo jem ale hrdlo vyzera uplne v poriadku

domkakvet
30. jún 2023

@blahusovai tak cajmi nic nepokazis, dat sa do kludu a pit caje.

blahusovai
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blahusovai
autor
30. jún 2023

@matus7030 možno hlúpa otázka ale ste očkovaná??
Ja áno a pripisujem to mozno aj tomu keďže som v živote nemala žiadne problémy zdravotné a takéto, maličkosti,,ma trápili max 3 dní......

matus7030
1. júl 2023

@blahusovai áno som. Mám pracu kde nontop rozprávam. Učim na prvom stupni. Vždy keď ma aj hrdlo /hlasivky bolelo tak max týždeň. Teraz je to naozaj celý jún a pretrváva to. Momentálne som na dovolenke a trpím aj tu ☹ Keď sa vrátim domov pôjdem znova Dr nech mi zoberie krv a crp, lebo takto fungovať cele leto je fakt obmedzujúce.

blahusovai
autor
1. júl 2023

@matus7030 dajte prosím vedieť ako ste dopadla
Ja som na všetky vyšetrenia bola ako som písala hore a všetko mam 100 % poriadku až ma človek pocit že si vymýšľam :(