Mali ste niektorá bolesť kolien po pôrode?

simonecka008
28. aug 2019

Ahojte, taka otazocka este som sa s tym nestretla ale mala som bolesti kolien (cca posledne tri tyzdne ) pred porodom. Ked som porodila preslo ma to .. a teraz ma to zase trapi... ked si sadam vtedy to boli .pocas tehotenstva som pribrala 25kg. A este stale mam na sebe 15 kg. Mozu ma boliet aj z nadvahy? Alebo by to mohlo byt nieco vaznejsie. Dakujem za poradenie 🙂

tvojezlato19
29. aug 2019

@simonecka008 mate problemy s alergou ci potravinovou intoleranciou alebo ste pod stresom? Kolenam treba vyzivu, urcite ortoped a to hned a vyzivit kolena.....

eva112014
29. aug 2019

@simonecka008 Áno, kolená bolia z nadváhy. My to máme genetického pôvodu v rodine. (Bolesť kolien). Ja vieš kedy viem, že som pribrala? Keď pocítim bolesť v kolene, postavím sa na váhu a je to tak. Treba cvičiť. Bude všetko OK. Moja mama chodila na injekcie, čo jej vôbec ani nepomohli. Schudla a jej je mnohonásobne lepšie. Injekciu dostala asi každý polrok tuším a ešte platila cez 60 Euro za to.

nikus88
29. aug 2019

@simonecka008 to je tou vahou...tiez som to mala..po porode som spadla na zem v tych bolestiach..preslo to...naraz si dala dle 10kg a to je zataz...ja som tiez pribrala 25kg . Pri porode som dala dole hned 15kg.

aaadulienka
29. aug 2019

@simonecka008 aj ja som to mala. Pribrala som 20kg a boleli ma kolena riadne. Coze je to z nadvahy. Ale kila isli dolu a uz to bolo v pohode.