Bolesť kosti medzi nohami

sindas
20. aug 2016

Ahojte baby, googlila som, hladala som no nic som nenasla tak sa chcem opytat ci ste sa s tym niektora nestretla.
Strasne ma boli kost presne medzi nohami ale len na ĺavej strane. Pri chodzi ma to az pichne takze niekedy pri chodi ma az šklbne od bolesti. Mam pocit ako keby som to mala presilene alebo natiahnute.. neviem to poriadne slovom opisat. A nie som tehotna. Ďakujem za každý nazor.

lukamka
20. aug 2016

@sindas možnosť a je slabina, mohla si niekde natiahnuť, alebo b je platnicka v krízovej časti chrbtice. Nechaj to pozrieť fyziatrom, pošle ta tam tvoj obvodak

lenbea
20. aug 2016

@sindas a máš deti? takéto problémy majú niektoré ženy po pôrode. je to uvoľnenie lonovej kosti, alebo aj posunutie. ak je to niečo podobné a ešte nemáš deti, tak to muslo spôsobiť niečo iné. ja mám tiež podobný problém, ale viem aj z čoho. - tehotenstva, alebo pôrodu. vlastne mna to už posledné mesiace tehotenstva dobre bolelo. len neviem, či mi to prejde a kedy.

uhnakova
20. aug 2016

Moze to byt aj prechladnuty bedrovy klb, z neho takto vystreluje bolest

sindas
autor
21. aug 2016

@lenbea hej mam uz dvojrocneho spekulanta... a prave preto mi je to cudne ze pocas tehotenstv ma to vobec nebolelo..

bosoriak
21. aug 2016

@sindas OK, ak ta to pri chodzi boli tak, ze ta to obmedzuje, mozno by bolo nacase zbehnut k lekarovi. 🙂

mimolimit
21. aug 2016

Mala som podobne problemy, pocas oboch tehotenstiev nic a priblizne rok po druhom porode zacali bolesti, kolkokrat som sa s bolestou nevladala ani otocit v posteli. Preslo mi to same.
Spominala som to gynekologovi, nevedel mi k tomu nic povedat, uz si ani nepamatam, kam ma odporucil.

kafedame
21. aug 2016

Ja som mala taký istý problém pri 1. tehotenstve..ale ako som porodila prešlo to,chvalabohu..niekedy som ani kráčať nevedela od bolesti.

sindas
autor
21. aug 2016

Ano baby ja viem ze v tehotenstve to je dost bezne lebo sa roztahuje panva a tak ale ja tehotna nie som preto mi je take cudne. A ked sedim a odpocivam tak je to lepsie.. len ked som dlho na nohach a nieco robim tak ma to boli

blevka
21. aug 2016

Môžu to byť krížové stavce....treba to riešiť s neurologom.

nadabula
21. aug 2016

Ako tu pise @blevka, chod za neurologom, to bude robit chrbtica, bud krizove stavce, alebo vysunuty disk, treba to riesit, lebo samo od seba to neprestane ☹

jaannkkaa
21. aug 2016

Ja som mala tiez take bolesti (sice som bola tehotna) ale v robote ked som stala za kasou som mala neskutocne bolesti ako keby ma niekto nakopol doktor mi na to vtedy predpisal nospu a bolast odisla

janka_01
7. okt 2022

@sindas stará téma ale čo to nakoniec bolo? Tiež mám taký problém

slovnik
3. dec 2023

Ahojte baby, co to nakoniec bolo a ako to prešlo? 🙂