Bolesti sedacieho svalu v 2. trimestri

kocka26
26. mar 2014

ahojte. som v 18 týždni a už asi dva týždne ma bolí sedací sval na ľavej strane, pri sedení a keď sa postavím tak to tam občas tak hrozne pichne pri chôdzi že nemôžem spraviť krok. nemáte s tým niektorá skúsenosti.? nikdy predtým som nič také nemala. bolievajú ma aj nohy ako také ale najhoršie je to s tým zadkom.
Ďakujem za každý názor.

luba28
26. mar 2014

@kocka26 mala som to,..ani stupit na nohu som nemohla,...pomohla nospa injekcne podana na gynde,...

kocka26
autor
26. mar 2014

@luba28 ďakujem za info. aj ti povedali z čoho alebo prečo to je?

luba28
26. mar 2014

@kocka26 pricviknuty nerv ako v krci a toto mi uvolnilo,...

zoe19
27. mar 2014

@kocka26 Ahoj, momentálne som aj ja v 2 trimestri presne v 17 tt. tiež mám takýto istý problém.Riešila som to od začiatku tehotenstva, najskôr mi povedal doktor že je to skoro na riešenie v 1 trimestri bolesti boli presne ako ty opisuješ aj horšie .. akurát predvčerom to konečne začal riešiť dal mi liek BIOMIN H . je to nejaký vápnik alebo čo ,ráno na lačno tresnúť do džúsu,vypiť a hotovo 🙂 už t beriem 2 dni a je mi omnoho lepšie. vraj je to v tehotenstve normálne .. 🙂 dúfam že som pomohla 🙂

kocka26
autor
27. mar 2014

@zoe19 ďakujem, jasné že si pomohla 🙂

123iveta
27. mar 2014

Ahoj @kocka26 ja som tu presne tento problém riešila min. týždeň. Mala som najskôr len také mierne pichanie aale potom to dospelo až k tomu že som nemohla pomaly dostupiť na pravú nohu a chodila som vykrivená jak paragraf 😖
Bola som na pohotovosti kde som odmietla obstrek. Chcela som to zatiaľ len vyskúšať nejakou masťou. Doktor ale asi pozabudol, alebo inak neviem nad čím premýšlal a predpísal mi mastičku, kt. sa neodporúča v tehu 😒 . Pani v lekárni a maminky tu na fóre mi poradili natierať konskou masťou a prikladať suché teplo. Samozrejme nepreháňať 😉 ..... Musím povedať že to naozaj zabralo 🙂 Držím všetky palčiaky aby si bola čo najskôr ok!!!
😉

kocka26
autor
28. mar 2014

@123iveta Ďakujem veľmi pekne. určite vyskúšam. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre