Bolesť na hrudi - predýchavanie

barborka2223
29. dec 2021

Ahojte už mesiac mam skoro kasel nie je to veľmi ale kašlem niekoľko krát za deň je to skôr taký suchý kašeľ ale už tri dni cítim takú miernu bolest na hrudi a niekedy sa musím nadýchnuť zhlboka mam pocit ako keby som mala v sebe malo kyslíka malo vzduch...mala som to už viac krát ale mávam aj depresie úzkosť tak som vedela ze to je z toho ale teraz mam pocit že to nie je z toho dôvodu veľmi sa bojím ci to nebude niečo vážnejšie či nemám nádor v pľúcach alebo zápal pľúc alebo čo momentálne som u rodičov na návšteve nemám ako ísť k svojmu Dr ...neviem chcem len vedieť či to tiež niekto mal a nebolo to nič vážne strašne sa bojím

mamina0078
29. dec 2021

Neviem aku radu potrebujes pocut, moze to byt psychosomaticke aj zapal pluc/priedusiek pripadne bolest v hrudi moze byt aj z chrbtice. Odpoved bez vysetrenia sa tazko dozvies a moze to byt aj vazne aj nemusi ja som to mala aj z chrbtice aj zapalu pluc.

sally001
29. dec 2021

Mozes to mat aj z covidu...ja som mala take stavy asi mesiac po

dzulli1980
29. dec 2021

Tiež som mala takéto problémy, mala som pocit, akoby mi niekto sedel na hrudníku, nevedela som sa zhlboka nadýchnuť a aj keď som sa nadýchla, mala som pocit, že to bolo len na 50% ... diagnostikovali mi astmu.

barborka2223
autor
29. dec 2021

@sally001 covid som ešte nemala a včera som bola na testy

sally001
29. dec 2021

@barborka2223 mojla si ho mat pred mesiacom ani sj o tom nemusela vediet

jjanulienka
29. dec 2021

Môže to byt začínajúci zápal pľúc, určite chod čím skôr na rtg, ked si mimo zavolaj lekárke nech ti pre istotu predpise sumamed...